2023/12/07 - Ketvirtadienis
No menu items!

F1 Austrijos Grand Prix rezultatai gali pasikeisti

Privalai perskaityti

Aston Martin komandos protestas dėl automobilių, viršijančių trasos ribas, buvo patvirtintas, o Austrijos Grand Prix rezultatas dabar kelia abejonių.

Maxas Verstappenas sekmadienio popietę iškovojo dar vieną pergalę, aplenkdamas Charlesą Leclercą ir Sergio Perezą, o Fernando Alonso ir Lance’o Strollo „Aston Martin’s“ užėmė atitinkamai šeštąją ir 10-ąją vietą.

Tačiau dabar šios pozicijos gali pasikeisti, stiuardams patvirtinus, kad britų komandos protestas dėl kitų trasos ribas peržengusių automobilių buvo sėkmingas.

Stiuardai sakė: „Protestas buvo pateiktas dėl laikinosios klasifikacijos tikslumo. Pirmiausia komisarai svarstė, ar protestas yra priimtinas. Kadangi protestas buvo pateiktas laiku ir atitiko FIA tarptautinio sporto kodekso 13 skyriaus reikalavimus, mes jį priėmėme. Išnagrinėjus ištrintų ratų laikų sąrašą, kurį komisarams pateikė „Race Control“, paaiškėjo, kad keli trasos limito pažeidimai anksčiau nebuvo perduoti komisarams dėl galimos nuobaudos. Nustatyta, kad už kai kuriuos iš šių pažeidimų buvo skirta nuobauda, kuri anksčiau nebuvo taikyta, kai buvo paskelbta Laikinoji klasifikacija. Šios nuobaudos atsispindės galutinėje įskaitoje.”

Septintas finišavęs Lewisas Hamiltonas iš komisarų gavo penkių sekundžių baudą už trasos limitų viršijimą. Jis kritikavo taisyklę per interviu po lenktynių.

Jis sakė: „Jie turi rasti naują šios trasos sprendimą. Prieš metus, kai neturėjome trasos limitų, trasa buvo daug maloniau važiuoti. Keista vairuoti ir komentuoti priekyje važiuojantį automobilį, nes komanda jūsų paprašė to padaryti. Tai nėra lenktynės.”

Taip pat Hamiltonas sekmadienio lenktynėse lenktyniavo už meksikiečio, jis tvirtino, kad „Red Bull“ pilotas taip pat pažeidė trasos taisykles.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Panevėžys“ atsisveikino su trimis futbolininkais

„Optibet A lygos“ čempionas futbolo klubas „Panevėžys“ atsisveikino su trimis praėjusiame sezone komandai atstovavusiais žaidėjais. Abipusiu susitarimu buvo nutrauktos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img