2023/12/02 - Šeštadienis
No menu items!

„Riterius“ paliko du žaidėjai, „Kauno Žalgirį“ papildė A. Kučys

Privalai perskaityti

Prieš šį sezoną Vilniaus „Riterius“ papildęs Milošas Spasičius abipusiu susitarimu palieka klubą. Serbijos ir Austrijos pilietybes turintis krašto gynėjas sostinės komandai „Optibet A lygos“ pirmenybėse atstovavo 12 kartų.

„Milošui patyrus traumą, jis išvyko namo ir dėl biurokratinių klausimų negali sugrįžti į Lietuvą. Klubo situacija turnyro lentelėje tokia, kad nelabai galime laukti, todėl abipusiai palinkėjome sėkmės ir atsisveikinome“, – sprendimą paaiškino „Riterių“ direktorius Vladimiras Buzmakovas.

Prisijungęs prie komandos, M. Spasičius iškart įsitvirtino starto sudėtyje ir devyneriose rungtynėse buvo nepakeičiamas žaidėjas. Po vienerių dėl diskvalifikacijos praleistų rungtynių jis sugrįžo į sudėtį ir be keitimų sužaidė prieš „Panevėžį“ ir „Žalgirį“.

Vėliau patyrė traumą ir nuo gegužės 3 dienos sužaidė vos 18 minučių.

Artimiausiu metu klubas žada paskelbti apie komandą papildysiančius naujokus.

***

Prieš ketverius metus į Vilniaus „Riterių“ struktūrą atvykęs Valdas Paulauskas abipusiu susitarimu palieka klubą. 22-ejų metų futbolininkas sezoną pradėjo kaip starto sudėties žaidėjas, tačiau vėliau jo žaidimo laikas nuolat mažėjo.

„Nuo to momento, kai Valdas prisijungė prie „Riterių“, jo karjera stabiliai kilo į viršų. Pernai jis buvo paskolintas tam, kad šiemet į komandą sugrįžtų kaip vienas lyderių. Vis tik, taip nėra ir nei klubas, nei pats Valdas nėra patenkintas esama situacija“, – komentavo „Riterių“ direktorius Vladimiras Buzmakovas.

2019-aisiais prie klubo prisijungęs V. Paulauskas ilgą laiką atstovavo „Riterių B“ komandai“, o 2022-aisiais nuomos pagrindais žaidė Gargždų „Bangoje“. Iš viso, „Riterių“ gretose futbolininkas sužaidė 36 rungtynes, per kurias pelnė tris įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Norisi žaidėjui padėkoti už praleistą laiką kartu, už pastangas ir palinkėti sėkmės kitoje karjeros stotelėje“, – sakė V. Buzmakovas.

V. Paulauskas tapo antruoju „Riterių“ žaidėju, su kuriuo klubas atsisveikino šią vasarą. Prieš kelias savaites tas pats nutiko su legionieriumi iš Brazilijos Nathanu Palafozu.

***

Prie „Kauno Žalgirio“ pergalės 20-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse savo žaidimu jau prisidėjo komandą praėjusią savaitę papildę Karolis Uzėla ir Andrejus Karvackis, o iš tribūnų dvikovą stebėjo ir trečiasis vasaros naujokas.

Kauno komandos marškinėlius nuo šiol vilkės Lietuvos rinktinės puolėjas Armandas Kučys, su kuriuo sutartis pasirašyta iki 2025 m. sezono pabaigos.

20-metis futbolininkas pastaruosius dvejus su pusę metų rungtyniavo Švedijoje ir į Lietuvą grįžta po beveik trejų metų pertraukos.

„Labai smagu prisijungti prie „Kauno Žalgirio“ organizacijos. Sprendimą grįžti į Lietuvą palengvino tai, kad sutapo mano ir klubo ambicijos. Su nekantrumu laukiu, kada galėsiu apsivilkti komandos marškinėlius ir prisidėti savo žaidimu“, – Žalgiris.lt sakė ekipos naujokas.

Panevėžyje futbolo pagrindų mokęsis aukštas puolėjas iš pradžių rungtyniavo „Panevėžio“ klubo sistemoje, o prieš išvykdamas į užsienį taip pat atstovavo Panevėžio „Ekranui“, kuriame kadaise rungtyniavo ir jo tėtis, buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas Aurimas Kučys.

Sulaukęs vos 17 metų naujasis žalgirietis išvyko į Švediją ir pasirašė ilgalaikį kontraktą su „Kalmar FF“ klubu iš aukščiausios šalies lygos. Tiesa, lietuvis žaidė šio klubo jaunimo sistemoje ir buvo skolinamas žemesnių Švedijos lygų ekipoms.

Iš pradžių talentingas žaidėjas buvo skolinamas Oskaršhamno AIK ekipai, o pastaruoju metu buvo paskolintas Kalmaro IFK „Berga“ komandai.

2021-ųjų pabaigoje A. Kučys debiutavo nacionalinėje Lietuvos vyrų futbolo rinktinėje, kai jam buvo vos 18 metų. Ir į Lietuvos vaikinų U-21 rinktinę vis dar kviečiamas puolėjas nacionalinėje rinktinėje jau spėjo sužaisti penkerias rungtynes.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

FA „Šiauliai“ pasipildė A. Klimavičiumi

Nuo pat paauglystės futbolo akademijoje „Šiauliai“ augantis Gabrielius Micevičius geltonai juodus marškinėlius užsivilks ir kitąmet. Vis stipriau Saulės miesto ekipoje šviečiantis perspektyvus...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img