2024/04/13 - Šeštadienis
No menu items!

Prie „Kauno Žalgirio“ jungiasi geriausias praėjusio sezono A lygos futbolininkas V.Armanavičius

Privalai perskaityti

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubo sudėtyje toliau vyksta permainos – į Kauną atvyksta ketvirtasis šios vasaros naujokas.

Kiek anksčiau su komanda sutartis sudarė Karolis Uzėla, Armandas Kučys ir Andrejus Karvatskis, o ketvirtuoju ekipos naujoku tapo Vilius Armanavičius.

Geriausiu 2022 metų „Optibet A lygos“ žaidėju išrinktas saugas į Lietuvą grįžta iš Kazachstano, kur pusmetį vilkėjo aukščiausios šalies lygos Aktau „Kaspij“ komandos marškinėlius.

Į komandą atvykstančiu Lietuvos vyrų futbolo rinktinės nariu džiaugėsi ir „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris Marius Stankevičius.

„Vilius yra stipri asmenybė, kuri mūsų komandai yra reikalinga. Jis turi lyderio savybių, tą rodė ir buvusiose savo komandose, ne veltui atėjo iki nacionalinės rinktinės. Savo darbu jis įrodė, kad yra gero lygio futbolininkas. Viliaus žmogiškos ambicijos yra labai didelės, aikštėje jis nieko nebijo, turi gerą darbo etiką, tad treneriams ir klubui tai geras papildymas“, – svarstė strategas. 

28-erių futbolininkas praėjusiame sezone vilkėjo Kauno rajono „Hegelmann“ marškinėlius ir pasižymėjo 13 įvarčių bei 6 rezultatyviais perdavimais.

Kiek anksčiau kaunietis taip pat yra vilkėjęs Kauno „Stumbro“, „Jonavos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ marškinėlius.

zalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

S. Statkevičius plaukimo varžybose Toronte – penkta, K. Teterevkova San Antonijuje laimėjo B finalą

Toronte, Kanadoje, tęsiasi „2024 Speedo Canadian Swimming Open“ plaukimo varžybos, kuriose sėkmingai dalyvauja Sylvia Statkevičius. 16-metė lietuvė moterų 100 m plaukimo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img