2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

D. Dovydaitis ir D. Šimkus sugrįžo į Šiaulius

Privalai perskaityti

Atsidarius vasaros perėjimų langui Lietuvoje, FA „Šiauliai“ sulaukė pastiprinimo – į gimtinę grįžta šiaulietis Domantas Šimkus.

Nuo mažų dienų futbolo akademijoje „Šiauliai“ tobulėjęs vaikinas išsiskyrė iš savo bendraamžių ir anksti paliko tėvų namus Šiauliuose, kai išvyko į Nacionalinę futbolo akademiją, vėliau iš jos Domantas pakėlė sparnus į Daniją, kur tobulėjo „Aalborg“ jaunimo komandoje.

Vyrų futbole šiaulietis debiutavo Klaipėdoje, kur žaidė „Atlanto“ komandoje. Vėliau futbolininkas persikėlė į Vilniaus „Žalgirį“, su kuriuo tapo Lietuvos čempionu, LFF taurės bei Supertaurės laimėtoju. Po etapo Vilniuje D. Šimkus pradėjo legionieriaus karjerą, per kurią spėjo parungtyniauti Kfar Sabos „Hapoel“ klube Izraelyje, vėliau persikėlė į Azerbaidžaną ir atstovo „Sebail“ klubui, o 2022 metų rugpjūtį žaidėjas persikėlė į Slovėniją bei rungtyniavo MS „Mura“ komandoje.

Lietuvos nacionalinėje rinktinėje Domantas debiutavo 2018 metais bei iki dabar joje spėjo sužaisti 30 rungtynių.

„Man kaip šiauliečiui – malonu sugrįžti į savo gimtąjį miestą, ypač kai sugrįžti ten kur ir pradėjai savo futbolininko karjerą. Gindamas šio miesto garbę stengsiuosi kiek įmanydamas padėti šiai organizacijai pasiekti pačius aukščiausius tikslus, kuriems kartelė – tikrai aukšta. Turime patriotiškumu grįstą kolektyvą, su kuriuo, manau, galime nuveikti tikrai nemažai, tad su nekantrumu laukiu kada galėsiu prisijungti prie komandos ir pradėti ruoštis ateinančioms rungtynėms. Kalbant apie laiką svetur – ten rungtyniaudamas pamačiau visokio futbolo, sutikau daug žmonių ir įgijau nemažai patirties, kuri, manau, grįžus į Lietuvą tikrai pravers. Visai saulės miesto futbolo bendruomenei norėčiau palinkėti ir toliau taip garsiai palaikyti geltonai juodą armiją ir koja kojon kartu žygiuoti geresnio mūsų futbolo rytojaus link. Pirmyn, Šiauliai!“,– pozityvo nestokojo parašą ant sutarties suraitęs D. Šimkus.

***

Atsidarius vasaros perėjimų langui į FA „Šiauliai“ ekipą sugrįžo Gargždų „Bangoje“ pastarąjį pusmetį nuomos pagrindais rungtyniavęs Deividas Dovydaitis.

Krašto saugo pozicijoje galintis rungtyniauti saulės miesto futbolo akademijos auklėtinis „tigrų“ ekipoje iš viso sužaidė 6 rungtynes, tiesa, šiaulietis nemažą laiko tarpą nerungtyniavo dėl kamavusios traumos. Saugas taip pat pastaruoju metu buvo kviestas ir į Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinę, su kuria varžėsi UEFA Europos vaikinų čempionato atrankoje.

Prieš išvykstant į Gargždus 20-etis šiauliečių gretose buvo vienas esminių Mindaugo Čepo įrankių debiutiniame Optibet A lygos sezone, pastarasis 2022-ųjų sezone geltonai juodus marškinėlius mūvėjo 31 kartą bei pelnė 1 įvartį.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img