2023/12/05 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos Bušido federacija tęs tradicijas, kurios prasidėjo prieš 20 metų

Privalai perskaityti

Lietuvos Bušido federacija praneša apie du renginius, kurie įvyks Spalio mėnesį. Lietuvos mėgėjų U-18 čempionatas, kurio metu bus tikrinamos pretendentų įgytos praktinės žinios ir įgūdžiai,  ir teorinių žinių egazaminavimo renginys, kurio metu bus vertinamos jų teorinės žinios pagal Lietuvos bušido federacijos patvirtintą diržų laikymo programą.

Naujai patvirtinta egzaminų komisija, susidedanti iš kovos menų ekspertų, bus atsakinga už egzaminavimą. Komisijoje dirbs Jordanas Poškaitis, Zenonas Budraitis, Dainius Daukšas, Saulius Jovaiša, Ovidijus Antanaitis ir Tadas Šapoka.

Jordanas Poškaitis buvo paskirtos šios komisijos pirmininku.

Jordanas Poškaitis komentuoja: „Mes gavome labai daug jaunimo prašymų, jie nori turėti diržus, ir mes džiaugiamės, kad jaunimas aktyviai siekia tobulėti. Tęsiame tradicijas, kurias pradėjome prieš 20 metų.”

Šie renginiai bus puiki galimybė jaunimui demonstruoti savo mokymosi pažangą ir pasiryžimą tobulintis kovos menų srityje. Turint sertifikuotą diržą, kovotojai įgyja pasitikėjimo savimi, o tai padeda sumažinti baimę ir nerimą dalyvaujant įvairiose varžybose bei turnyruose. Jie supranta, kad jau turi reikiamą kompetenciją ir yra pasiruošę dalyvauti ir išbandyti savo įgūdžius realioje kovoje.

Lietuvos Bušido federacija siekia skatinti jaunus talentus ir užtikrinti, kad jie gautų tinkamą pripažinimą už savo pastangą ir pasiekimus.

LBF Naujiena

Nuotraukoje: Saulius Jovaiša, Jordanas Poškaitis ir Ovidijus Antanaitis

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų P. Stankevičiaus ir A. Knašo medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img