2023/12/02 - Šeštadienis
No menu items!

Lazdijų ralyje „Viada-Multi FX“ komandos ekipažų nuotykiai

Privalai perskaityti

Lazdijuose baigėsi trečiasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai”. Jame dalyvavo visi trys „Viada-Multi FX” ekipos duetai – Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu, Jonas Sluckus su Dainiumi Alekna ir Saulius Trapuila su Mindaugu Meilūnu. Visi trys ekipažai pasiekė finišą, nors greičio ruožuose patyrė įvairių nuotykių.

Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu į Lazdijus atsivežė atnaujintą „Škoda Fabia R5” automobilį, kuris buvo pritaikytas prie partnerių „Viada” dizaino pokyčių.

Varžybų greičio ruožai sužadino didelį susidomėjimą, nes Dzūkijos regione buvo atrasti visiškai nauji greičio ruožai, kuriuose lenktynininkai nevažiavo jau daugiau nei dešimtmetį.

Giedrius Notkus pasakojo, kad nors trasos buvo naujos ir nežinomos, jiems teko dėti daug pastangų, kad važiuotų tiksliai ir be klaidų. Kartais jiems nepavykdavo išvengti klaidų, bet apskritai jie buvo patenkinti savo pasirodymu.

Tačiau Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano ekipai aštuntame greičio ruože dingo stabdžiai jų automobilyje. Laimei, po šio ruožo buvo numatytas laikas servisui, todėl mechanikai sprendė šią problemą, ir ekipažas galėjo tęsti varžybas.

Galiausiai Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu užėmė penktąją vietą absoliučioje įskaitoje ir antrąją vietą savo klasei, praleisdami tik vieną varžovą. Kitas „Viada-Multi FX” ekipos duetas – Jonas Sluckus su Dainiumi Alekna – užėmė ketvirtą vietą savo klasei ir 18-ą vietą absoliučioje įskaitoje.

Trečią etapą savo klasei laimėjo Saulius Trapuila su Mindaugu Meilūnu, kurie finišavo su BMW M3 automobiliu ir iškovojo didelį pranašumą prieš kitus dalyvius. Nors jie turėjo techninių problemų, tačiau sugebėjo pabaigti varžybas ir užėmė pirmąją vietą savo klasei.

„Viada-Multi FX” ekipa užėmė trečiąją vietą komandinėje įskaitoje ir ruošiasi ketvirtajam Lietuvos automobilių ralio čempionato etapui, kuris vyks Rokiškio apylinkėse šio mėnesio pabaigoje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

FA „Šiauliai“ pasipildė A. Klimavičiumi

Nuo pat paauglystės futbolo akademijoje „Šiauliai“ augantis Gabrielius Micevičius geltonai juodus marškinėlius užsivilks ir kitąmet. Vis stipriau Saulės miesto ekipoje šviečiantis perspektyvus...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img