2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Greggas Popovichius sutinka pratęsti sutartį 5 metams, kurios vertė, kaip pranešama, viršija 80 milijonų JAV dolerių

Privalai perskaityti

Gregas Popovičius, daugiausiai pergalių laimėjęs NBA treneris, vėl tapo geriausiai apmokamu vyriausiuoju lygos treneriu.

Ilgametis San Antonijaus „Spurs” vyriausiasis treneris šeštadienį susitarė dėl penkerių metų sutarties, kurios vertė – daugiau nei 80 mln. Šis atlyginimas Popovičiui leido aplenkti Detroito „Pistons” vyriausiąjį trenerį Monty Williamsą ir tapti turtingiausiu NBA treneriu.

Anksčiau G. Popovičius su 11,5 mln. dolerių už sezoną buvo antras po M. Williamso didžiausių NBA trenerių atlyginimų sąraše.

Nesunku suprasti, kodėl Popovičius gavo tokį atlyginimo padidinimą, net jei dabar jam 74 metai ir jis devynerius metus nėra tapęs NBA čempionu.

Jau kelerius metus „Spurs” sunkiai išgyvena erą po Timo Duncano, tačiau turi galimybę sugrįžti į NBA elitą su prancūzų fenomenu Victoru Wembanyama, pirmuoju 2023 m. NBA naujokų biržos šaukimu, apie kurį kalbama kaip apie kartos talentą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img