2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

Nate’as Diazas atkerta kaltinimus, kad jis kovoja su smegenų pažeidimu

Privalai perskaityti

Nateas Diaza neigia, kad jis kovoja su smegenų pažeidimu, ir tvirtino: „Dabar esu protingesnis nei bet kada anksčiau“.

Diazas yra MMA veteranas, kovojęs net 34 kartus, tačiau būdamas 38 metų debiutuos profesionaliame bokse prieš Jake’ą Paulą. Diazas sakė „The Pat McAfee Show“: „Šie velniai kalba apie tai, kad aš turiu kažkokį smegenų pažeidimą ar kažkokį kitą velnią. Dabar esu protingesnis nei bet kada.”

CTE yra progresuojanti ir mirtina smegenų liga, susijusi su pasikartojančia galvos trauma, įskaitant smegenų sukrėtimus ir pakartotinius smūgius. Tai taip pat siejama su demencijos išsivystymu ir paveikia kovotojus bei NFL žvaigždes.

Diazas, per savo karjerą patyrė bjaurių prakirtimų, tačiau niekada nebuvo nokautuotas. Jis pasakė: „Tikrai nevalgau štampų, kaip sakoma. Aš kraujuoju dėl dilbių ir alkūnių. Niekada nebuvau išmuštas.” Aš niekada net nebuvau priblokštas kvailas arba nieko.”

26 metų Paulas sugrįžo po savo pirmojo pralaimėjimo prieš Tommy Fury.

Paulas sakė: „Aš stengsiuosi, kad tai visą laiką būtų gyvas pragaras. Manau, kad jo laukia ilga naktis. Aš pasiruošęs rokenrolui“.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Aleksandra Golovkina Iškovo Bronzos Medalį Rumunijoje ‘Edusport Trophy’ Varžybose

Rumunijoje vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose „Edusport Trophy" bronzos medalį iškovojo Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Ji moterų solisčių rungtyje paliko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img