2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

A. Sorokinas atskleidė planus: laukia sunkus ir iššūkių kupinas pusmetis

Privalai perskaityti

„Turiu priklausomybę, – suintrigavęs nusijuokė pasaulio rekordininkas ultra bėgikas Aleksandras Sorokinas. – Esu priklausomas nuo bėgimo ir, atrodo, nuo noro nuolat gerinti pasaulio rekordus“.

Penkių pasaulio bėgimo rekordų savininkas gegužės mėnesį nudžiugino vilniečius ir gerbėjų akivaizdoje pagerino sau pačiam priklausiusį 100 km bėgimo rekordą (6 val. 5 min. ir 35 sek.).

„Iki šiol tai yra vienas įspūdingiausių mano prisiminimų, – šypsojosi A. Sorokinas. – Tuomet pasakiau, kad kartosime… Tokio palaikymo, tokios gerbėjų reakcijos po finišo, tiek dėmesio – anksčiau tai galėjau tik susapnuoti. Pasirodo, dalis sapnų tikrai pildosi. Prabėgus savaitei po 100 kilometrų bėgimo su komanda pradėjome svarstyti, kuo dar galėtume nudžiuginti šalies bėgimo bendruomenę“.

Ilgai sukti galvos nereikėjo – A. Sorokinas jau kurį laiką svarstė apie 200 mylių (321,869 km) iššūkį per 24 valandas.

Tikėtina, kad renginys bus organizuojamas rudenį Lietuvoje. „Kol kas daugiau detalių atskleisti negaliu, nes viskas derinama, tačiau degu noru mesti iššūkį būtent 200 mylių“, – prasitarė bėgikas.

Jo planuose – ir gruodį Taivane vyksiantis pasaulio 24 valandų bėgimo čempionatas.

„Atrodo, laukia sunkus antrasis metų pusmetis, todėl būtina viską tiksliai daryti treniruočių stovyklose, įsiklausyti savo kūno ir sugebėti jį „išsaugoti“. Džiugu, kad sulauksiu pagalbos“, – sakė A.Sorokinas.

Šiais metais bėgikas pradėjo partnerystę su farmacijos paslaugų teikimo įmone „Entafarma“ ir „SuperFoods“ prekės ženklu.

„Gali būti, kad manęs laukia ilgas ir alinantis pusmetis, todėl turėti tokius draugus, kurie gali pasirūpinti mano kūnu, yra ypatingai svarbu, – sakė A. Sorokinas. – Aš žinau, kad dabar esu pačios geriausios savo sportinės formos, todėl savo organizmo piką noriu išnaudoti sporte kuo produktyviau. Noriu, kad prie rekordų, kuriuos man pavyko pagerinti, kuo ilgiau būtų mano vardas ir pavardė bei Lietuvos vardas. Puikiai suprantu, kad vienas to padaryti negalėsiu, todėl džiaugiuosi, kad sukirtome rankomis su „Entafarma“. Jie tiki manimi, o aš tikiu bei pasitikiu ja“.

Apie suvienytas jėgas ir ambicingus tikslus džiugiai kalbėjo ir „Entafarma Plius“ generalinis direktorius Tadas Mikalauskas.

„Nuolat keliame sau naujus tikslus bei iššūkius. Kartais tai – lyg ultramaratono ilgio kelias, tačiau su beribiu atsidavimu ir energija stengiamės būti nugalėtojais. Suvienydami jėgas kartu su Aleksandru, esame tikri, jog pasieksime labai ambicingų tikslų. Net neabejojame būsimomis Aleksandro pergalėmis ir rekordais! Mūsų akimis, šio išskirtinio, plieninio, žmogaus galimybės iš tiesų beribės! Mus su Aleksandru vienija bendra vertybė – būti pirmiems ir siekti maksimalaus rezultato! – pažymėjo T. Mikalauskas.

Priminsime, kad A. Sorokinui priklauso 100 km, 100 mylių, 6 valandų, 12 valandų bei paros bėgimo pasaulio rekordai. Lietuvis yra Europos bei pasaulio 24 valandų bėgimo čempionas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img