2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

V.Ortizas neteko WBA privalomojo varžovo statuso

Privalai perskaityti

Egidijus Stanionis, nepatyręs nė vieno pralaimėjimo savo karjeroje, nebeturės kovoti su V. Ortizu. WBA komitetas vienbalsiai nusprendė atimti Victorui Ortizui privalomojo varžovo statusą.

Tai jau trečias kartas, kai Stanionio ir Ortizo kova buvo atšaukta. Pirmaisiais duomenimis, Ortizas turėjo problemų su apendicitu, vėliau pasireiškė rabdomiolizės simptomai, o dabar jis nualino savo organizmą mesdamas svorį.

Nors Stanionis turėtų tapti privalomuoju varžovu Errolui Spence’ui, kuriam priklauso WBC ir IBF čempiono diržai, Spence’as jau turi planuotą kovą su WBO čempionu Terrence’u Crawfordu. Jų sutartyje yra numatyta dvišalė revanšo sąlyga, todėl abu kovotojai nebus laisvi kovoti su kitais varžovais ilgą laiką.

Egidijus Stanionis daugumą savo karjeros praleido dirbdamas su „Premier Boxing Champions“ (PBC). Nors PBC turi talentingų boksininkų, vis dar išlieka didelis iššūkis rasti Stanioniui norimą varžovą. Jis ir jo vadybininkas Shelly Finkel tikriausiai turės savarankiškai organizuoti būsimas kovas ir ginti čempiono titulą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img