2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

„Jazz” gali būti suinteresuoti įsigyti Tyler Herro

Privalai perskaityti

Jutos „Jazz” yra viena iš komandų, galinčių įsigyti Tylerį Herro, jei Majamio „Heat” išsiųstų jį į Portlando „Trail Blazers” ir įsigytų Damianą Lillardą, praneša Jake’as Fischeris iš „Yahoo Sports”.

„Nors be pirmųjų gandų apie Brukliną ir Čikagą, vienintelė komanda, kuri net šiek tiek siejama su Herro, buvo „Utah”, – rašo J. Fischeris.

Pranešama, kad „Jazz” buvo siejami su Herro 2022 m. tarpsezonio metu, kai Majamio „Heat” buvo minimi kaip galimi Donovano Mitchello mainų partneriai.

Lygos darbuotojai optimistiškai tikisi, kad „Heat” mainais už Herro įsigis pirmojo rato šaukimą, kurį išsiųs į Portlandą.

Spėliota, kad Bruklino „Nets” bando įsigyti Herro ir kartu iškrauti Beną Simmonsą, tačiau „Fischer” šaltiniai teigia, kad jokių reikšmingų pokalbių šiuo klausimu nebuvo. Simmonso sutartyje liko dveji metai ir beveik 80 milijonų JAV dolerių.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img