2023/12/10 - Sekmadienis
No menu items!

„Jazz” gali būti suinteresuoti įsigyti Tyler Herro

Privalai perskaityti

Jutos „Jazz” yra viena iš komandų, galinčių įsigyti Tylerį Herro, jei Majamio „Heat” išsiųstų jį į Portlando „Trail Blazers” ir įsigytų Damianą Lillardą, praneša Jake’as Fischeris iš „Yahoo Sports”.

„Nors be pirmųjų gandų apie Brukliną ir Čikagą, vienintelė komanda, kuri net šiek tiek siejama su Herro, buvo „Utah”, – rašo J. Fischeris.

Pranešama, kad „Jazz” buvo siejami su Herro 2022 m. tarpsezonio metu, kai Majamio „Heat” buvo minimi kaip galimi Donovano Mitchello mainų partneriai.

Lygos darbuotojai optimistiškai tikisi, kad „Heat” mainais už Herro įsigis pirmojo rato šaukimą, kurį išsiųs į Portlandą.

Spėliota, kad Bruklino „Nets” bando įsigyti Herro ir kartu iškrauti Beną Simmonsą, tačiau „Fischer” šaltiniai teigia, kad jokių reikšmingų pokalbių šiuo klausimu nebuvo. Simmonso sutartyje liko dveji metai ir beveik 80 milijonų JAV dolerių.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta futsal rinktinės sudėtis pirmą kartą rengiamam Šiaurės–Baltijos taurės turnyrui

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų Šiaurės–Baltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė. Turnyras gruodžio 12–17...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img