2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

P. Stankevičiaus ir A. Knašo Portugalijoje nesustabdė ir olimpinis vicečempionas

Privalai perskaityti

Fantastišką pasirodymą Portugalijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenger“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre tęsia lietuviai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas.

Po kvalifikacijos į pagrindines varžybas prasibrovę lietuviai šeštadienį nepaliko vilčių Italijos duetui su olimpiniu vicečempionu priešakyje bei pateko tarp aštuonių stipriausių komandų.

P. Stankevičius ir A. Knašas aštuntfinalyje 2-0 (21:12, 21:18) nugalėjo italus Samuele Cottafavą ir Paolo Nicolai. Italai turnyre buvo septinti pagal skirstymą, o P. Nicolai yra 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas.

Mūsiškiai tiesiog dominavo aikštėje pirmajame sete ir porą sykį buvo įgiję 10 taškų persvarą. Antrajame sete žaidimas išsilygino, bet artėjant lemiamoms akimirkoms lietuviai laimėjo keletą taškų iš eilės, kurie ir padėjo iškovoti puikią pergalę.

Ketvirtfinalyje P. Stankevičius ir A. Knašas susitiks su lenkais Piotru Kantoru ir Jakubu Zdybeku, kurie aštuntfinalyje 2-0 (21:17, 21:17) nugalėjo aukščiausią reitingą turėjusius australus Thomasą Hodgesą ir Zachery Schubertą.

Moterų turnyre į ketvirtfinalį nepavyko prasibrauti lietuvėms Monikai Paulikienei ir Ainei Raupelytei. Jos aštuntfinalyje po permainingos kovos 1-2 (22:24, 21:12, 11:15) pralaimėjo amerikietėms Megan Kraft ir Emily Stockman.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės turėjo porą galimybių vienu tašku laimėti pirmąjį setą, tačiau jomis nepasinaudojo, o išsigelbėjusios amerikietės galiausiai išsiveržė į priekį. Antrajame sete lietuvės susigrąžino iniciatyvą ir be didesnių problemų išlygino bendrą rezultatą. Deja, bet trečiajame sete tiksliau žaidė JAV atstovės, kurios ir žengė į ketvirtfinalį.

Už devintą vietą M. Paulikienei ir A. Raupelytei atiteko 230 pasaulio reitingo taškų.

Bendrą turnyro Portugalijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img