2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Baltijos čempionatas Rokiškyje: dėl apdovanojimų kausis 8 Lietuvos komandos

Privalai perskaityti

Šeštadienį Rokiškyje prasidėjo antrasis Baltijos paplūdimio tinklinio čempionato (Baltic Beach Volleyball Championship) etapas. Po pirmosios varžybų dienos kovas turnyre tęsia po aštuonias vyrų ir moterų komandas.

Moterų turnyre užsiregistravo 16 komandų. Į pajėgiausių aštuntuką pateko penkios Lietuvos poros.

A grupės nugalėtojomis tapo seserys Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės, B grupėje triumfavo Dominyka Naudužaitė ir Jekaterina Kovalskaja, C grupėje – Danielė Kvedaraitė ir Irina Zobnina, D grupėje – estės Lissa-Lotta Jurgenson ir Eva Liisa Kuivonen. Jos iškart pateko į ketvirtfinalį.

2-3 vietas užėmusios komandos varžėsi aštuntfinalio etape. Jame Indrė Pretkelytė ir Urtė Andriukaitytė 2-0 (21:14, 21:18) nugalėjo Ingridą Milkintaitę ir Birutę Aleknavičiūtę, o Karolina Šantarytė ir Evelina Matiukaitė 1-2 (21:18, 12:21, 11:15) nusileido latvėms Luizei Skrastinai ir Kristinei Briedei. Į ketvirtfinalį be kovos pateko Vlada Oganauskienė ir Lilija Firinovič.

Ketvirtfinaliai Rokiškio Velykalnio paplūdimio tinklinio aikštyne prasidės sekmadienį 10 val.

D. Naudužaitė ir J. Kovalskaja žais su latvėmis Anija Ozolina ir Beate Liepajniece, I. Pretkelytė ir U. Andriukaitytė – su estėmis L. Jurgenson ir E. Kuivonen, D. Kvedaraitė ir I. Zobinina – su V. Oganauskiene ir L. Firinovič, o seserys Grudzinskaitės – su L. Skrastina bei K. Briede.

Vyrų turnyre startavo 22 komandos. Kvalifikaciją sėkmingai įveikė viena iš dviejų Lietuvos komandų – Andžejus Savostenokas ir Mindaugas Mikalauskas. Atrankos neįveikė Mykolas Suchanekas ir Vilius Bikneris.

Tiesioginę vietą ketvirtfinalyje užsitikrino vieninteliai lietuviai – A grupėje nugalėję Robertas Juchnevičius ir Artūras Vasiljevas. B grupėje nugalėjo latviai Ardus Biedritis ir Artūrs Rinkevičs, C grupėje – estai Dmitris Korotkovas ir Urmas Piikas, D grupėje – latviai Ralfs Namikis ir Kristaps Punculis.

Aštuntfinalyje lietuviai Emilis Bartkus ir Laurynas Galdikas 2-0 (21:17, 21:16) nugalėjo latvius Ernestą Puškudzį ir Tomą Liepą, o Mantas Donėla ir Karolis Palubinskas 2-1 (21:18, 19:21, 15:13) palaužė tautiečius Tomą Gavrilovą ir Albertą Tomaševičių.

Ketvirtfinalyje E. Bartkus ir L. Galdikas žais su estais D. Korotkovu ir U. Piiku, o R. Juchnevičius ir A. Vasiljevas išmėgins jėgas su M. Donėla ir K. Palubinsku. Kitas ketvirtfinalio poras sudaro Latvijos ir Estijos paplūdimio tinklininkai.

Pirmasis Baltijos paplūdimio tinklinio čempionato etapas buvo surengtas Pernu (Estija), o finalinis trečiasis vyks liepos 28-29 dienomis Liepojoje (Latvija).

Turnyro Rokiškyje prizų fondą sudaro 4000 eurų.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img