2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Dramatišką mūšį pralaimėję P. Stankevičius ir A. Knašas Portugalijoje finišavo penkti

Privalai perskaityti

Puikų pasirodymą Portugalijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenger“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre surengę lietuviai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas liko per mažą žingsnelį nuo patekimo į pusfinalį.

Tik po kvalifikacijos į pagrindines varžybas patekę lietuviai turnyro ketvirtfinalyje šeštadienį po labai gražios ir atkaklios kovos 1-2 (16:21, 21:19, 13:15) pralaimėjo lenkams Piotrui Kantorui ir Jakubui Zdybekui.

Tiek pirmasis, tiek antrasis setai klostėsi labai panašiai. Lietuvos paplūdimio tinklininkai keletą sykių pirmavo pora taškų, bet vėliau lenkai surengdavo sėkmingą atkarpą ir  taip išsiverždavo į priekį 3-4 taškais. Jeigu pirmajame sete to lenkams užteko, tai antrajame mūsiškiai nepasidavė ir seto pabaigoje išlygino rezultatą bei galiausiai laimėjo setą. Lemiamas trečiasis setas vyko atkakliai, tačiau jo viduryje Lenkijos atstovai sugebėjo šiek tiek atitrūkti, o lietuviams išsigelbėti nebepavyko.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=1n3u4voLi7s

Penktoji vieta – aukščiausias P. Stankevičiaus ir A. Knašo pasiekimas tokio lygio turnyre. Už tai jiems atiteko 290 pasaulio reitingo taškų.

Šiame turnyre Lietuvos paplūdimio tinklininkai nugalėjo dvi komandas, savo sudėtyje turėjusias olimpinius prizininkus.

Kaip jau skelbėme, moterų turnyre dalyvavusios Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė užėmė devintąją poziciją.

Bendrą turnyro Portugalijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img