2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Druskininkuose paaiškės funkcinio fitneso čempionai

Privalai perskaityti

Liepos 28-29 dienomis Druskininkuose dėl stipriausio šalies atleto bei atletės titulų susirungs Lietuvos funkcinio fitneso atstovai. Šiais metais  pirmenybėse dalyvauti planuoja net 122 atletų.

Funkcinio fitneso čempionatą jau trečią kartą organizuoja Lietuvos funkcinio fitneso federacija.

Čempionate rungsis ir vyrai, ir moterys. Atletai startuos skirtingose amžiaus kategorijose, o šiais metais dėl didžiulio poreikio ir susidomėjimo buvo įvestos dvi naujos grupės: „Elite“ ir „Sport“.

Elito grupėje susirungs jau didelę patirtį varžybose ir sporte turintys atletai, o „Sport“ grupėje savo jėgas galės išbandyti ir neseniai funkciniu sportu susižavėję atletai – rungtys bus adaptuotos ir pritaikytos jų gebėjimams.

Dvi dienas visų kategorijų ir grupių atletai turės įveikti skirtingus testus ir užduotis. Jau žinoma, kad jų lauks ištvermės rungtys – plaukimas ar bėgimas, be abejo, teks varžytis ir jėgos rungtyse, sportininkai privalės demonstruoti gimnastikos, mobilumo bei sunkiosios atletikos meistriškumą. Visos šios rungtys yra itin dinamiškos, neretai apgaulingos – gali pasirodyti trumpos, nesudėtingos, tačiau kiekviena jų pareikalaus iš atletų ne tik fizinio pasirengimo, bet ir psichologinės ištvermės, strategijos, žaibiškai priimamų sprendimų.

Tad ir žiūrovams šis renginys bus kupinas azarto, o kaskart besikeičiantis lyderių sąrašas iki pat pirmenybių pabaigos privers spėlioti, kas taps naujaisiais Lietuvos čempionais.

Lietuvos funkcinio fitneso čempionatas – kasmetinė šventė ne tik šio sporto profesionalams ir aistruoliams, bet ir visiems, kurie domisi sportu, mėgsta stebėti varžybas ar tiesiog adrenalino fanatikams. Čempionato metu skambės gera muzika, renginio vietoje bus galima atsigaivinti ir užkąsti, veiks poilsio erdvė, norintiems atsigauti po įspūdžių bei vaikų kampelis, tad pramogų užteks visiems.

Lietuvos funkcinio fitneso federacijos prezidentas Igoris Kuznecovas džiaugiasi tokiu renginio susidomėjimu ir sparčiai augančiu dalyvių skaičiumi. Ir nors nerimą kelia visi logistiniai sunkumai, jis išlieka pakilios nuotaikos.

„Kadangi šios varžybos man ir visai federacijai yra didžiulė aistra – vienintelis mūsų lūkestis yra, kad jos praeitų sklandžiai, o visi atletai nepaisant rezultatų būtų patenkinti savo pastangomis“, – sako I. Kuznecovas.

Teksto autorė: Milda Ulozaitė

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img