2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

Europos meistrų žaidynėse Tamperėje- Lietuvių sėkmė

Privalai perskaityti

Sporto klubas „Baidarių ir kanojų irklavimas” yra vienas iš aktyviausių Lietuvos irklavimo klubų, artėjantis prie 20 metų sukakties. Jis daugiausiai vienija Vilniaus ir Trakų baidarių irklavimo entuziastus, kurie kartu treniruojasi. Klubo irkluotojai sudaro pagrindinį branduolį rengiantis varžyboms, kartu su jais prisideda irklo meistrai iš kitų Lietuvos klubų, tokių kaip Kauno, Visagino ir Joniškio. Klubas taip pat glaudžiai bendradarbiauja su Klaipėdos krašto sporto klubu „Sportuok su Sigitu”, kuris turi apie 20 irklavimo meistrų.

Pagrindinės varžybos, kuriose dalyvauja klubo nariai, yra kasmetiniai pasaulio ir Europos meistrų čempionatai bei kas ketveri metai vykstančios žaidynės. Klubas jau dalyvavo visose trejose Europos meistrų žaidynėse nuo 2011 metų, tačiau pirma ir antra žaidynėse baidarių irklavimo varžybų programoje nebuvo. Dėl pasaulio meistrų žaidynių, kurios vyksta įvairiose šalyse, klubui vykti yra sudėtingiau.

Neseniai klubo sportininkai sėkmingai pasirodė penktosiose Europos meistrų žaidynėse Tamperėje, Suomijoje. Jie per keturias dienas iškovojo daug įvairių spalvų medalių. Klubo sportininkai intensyviai ruošėsi šioms žaidynėms, sprendžiant organizacinius klausimus ir sudarant komandas pagrindinėms varžyboms. Sudaryti komandinės įgulos buvo sudėtinga, nes dauguma klubo narių dirba.

Klubo prezidentas Darius Čereška taip pat pasirodė labai sėkmingai šiose žaidynėse, pelnė tris aukso ir du sidabro medalius. Jis dalyvavo keturviečių varžybose (50+) ir dviviečių baidarių (55+) varžybose.

Kitos žaidynės numatytos po ketverių metų Italijoje. Klubo sportininkai teigia, kad Europos meistrų žaidynės buvo labai gražios ir gerai organizuotos. Dalyvaujant žaidynėse, klubo nariams svarbu ne tik dalyvauti, bet ir siekti geresnių rezultatų. Klubo sportininkai jau planuoja dalyvauti atvirame Lenkijos čempionate Valčiuose rugsėjo mėnesį.

spot_img
spot_img
Naujausios

Mykolas Alekna triumfuoja „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“ varžybose

Lietuvos disko metikas Mykolas Alekna laimėjo aukso medalį WA kontinentinio turo bronzinėse varžybose „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img