2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Vasarą „Žalgirio“ jaunimo Bahamuose laukia turnyras su NCAA universitetais

Privalai perskaityti

Šią vasarą perspektyviausio Kauno „Žalgirio“ krepšinio sistemos jaunimo laukia dar viena nauja patirtis.

Rugpjūčio 2–10 dienomis jaunieji žalgiriečiai keliaus į Bahamus ir dalyvaus krepšinio turnyre su gerai žinomų NCAA universitetų komandomis.

Į Atlanto vandenyne esančią salą vyks rinktinė „Žalgirio“ jaunimo sistemos komanda, kuri išmėgins jėgas su keturių JAV universitetų komandomis.

„Žalgirio“ talentų laukia dvikovos su Pietų Karolinos, Kreitono, Ajovos valstijos ir Teksaso „A&M“ universitetų krepšinio komandomis.

Jauniesiems žalgiriečiams turnyre Bahamuose vadovaus jau eilę metų Kauno „Žalgirio“ sistemoje dirbantis ir su „Žalgirio“ dublerine komandą NKL nugalėtoju tapęs Vytautas Pliauga.

„Tai bus geras būdas pasiruošti artėjančio sezono kovoms ir išmėginti jaunus žaidėjus naujoje aplinkoje. Tokios išvykos su jaunimu dar neturėjome, daug laiko praleisime kartu, o prieš sezoną tai išeis į naudą. Žinoma, bus įdomu pasilyginti ir su JAV krepšinio mokykla, kadangi pastaruoju metu nemažai jaunų žaidėjų karjeras nusprendžia tęsti būtent NCAA. Pamatysime, ko esame verti mes ir, ko yra vertos NCAA komandos“, – Žalgiris.lt pasakojo strategas.

Galutinė į Bahamus vyksiančios „Žalgirio“ jaunimo komandos sudėtis paaiškės liepos pabaigoje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img