2023/12/02 - Šeštadienis
No menu items!

„Kauno Žalgirio“ futbolininkams nepavyko įveikti Gargždų „Bangos“ 

Privalai perskaityti

„Optibet A lygoje“ antradienį buvo sužaistos atkeltos 24-ojo turo rungtynės, kurios baigėsi taikiai. „Kauno Žalgirio“ futbolininkams išvykoje nepavyko įrodyti pranašumo prieš Gargždų „Bangą“ – 1:1 (0:1).

Dvikovos pradžia svečiams prasidėjo puikiai: 5-ąją minutę žalgiriečių naujokas Vilius Armanavičius pabandė atlikti tolimą smūgį, po kurio kamuolys atsidūrė vartuose.

„Banga“ išsiskyrė Karolio Žebrausko šūviu, kai kamuolys atsimušė į skersinį, savo ruožtu, Antono Fase bandymą atrėmė M. Bertašius.

Antrame kėlinyje Gargždų ekipa buvo aktyvesė ir savo tikslą pasiekė standartinės padėties metu. 63-iąją minutę po pakelto kampinio Ričardas Šveikauskas pamušė kamuolį link Roberto Vėževičiaus, kuris jį nukreipė į vartus.

Gargždiškiai ne tik atsilaikė, bet ir patys kartais kėlė pavojų varžovų vartams. Po šių lygiųjų „Banga“ turi 23 taškus bei rikiuojasi septinta, „Kauno Žalgiris“ su 29 taškais žengia penktas.

alyga.lt Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

FA „Šiauliai“ pasipildė A. Klimavičiumi

Nuo pat paauglystės futbolo akademijoje „Šiauliai“ augantis Gabrielius Micevičius geltonai juodus marškinėlius užsivilks ir kitąmet. Vis stipriau Saulės miesto ekipoje šviečiantis perspektyvus...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img