2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

DFK „Dainava“ pasirašė sutartį su patyrusiu saugu Dmitri Mandricenco

Privalai perskaityti

Alytaus „Dainava“ iki sezono pabaigos pasirašė sutartį su Moldovos ir Ukrainos pilietybes turinčiu atakuojančiu saugu Dmitri Mandricenco.

26 metų naujasis dainavietis futbolininko karjerą pradėjo daugkartinių Moldovos čempionų Tiraspolio „Sheriff“ komandos jaunimo sistemoje. Per profesionalo karjerą žaidėjas yra rungtyniavęs Moldovos, Ukrainos ir Sakatvelo klubuose. Taip pat atstovavo įvairaus amžiaus Moldovos jaunimo bei nacionalinei rinktinėms.

„Dmitri patyręs futbolininkas, Moldovos rinktinės narys, žaidė gerose komandose, tad yra sukaupęs nemažai patirties. Tikimės, kad mūsų komandai jis pridės patirties, kokybės žaidime“, – sakė „Dainavos“ vyr. treneris Sergejus Kuznecovas.

Šiuo metu Sergejaus Kuznecovo auklėtiniai „Optibet A lygoje” su 25 taškais tarp dešimties komandų užima šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

Savo taškų kraitį „Dainava“ padidinti turės galimybę jau šį šeštadienį, liepos 22 dieną, kai namuose palaikomi savo sirgalių priims turnyrinės lentelės kaimynus FK „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Mačo pradžia Alytaus stadione 19 val..

DFK Dainava Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img