2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Karjerą NCAA tęs ir Gytis Nemeikša

Privalai perskaityti

Dar vienas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionu tapusios „Žalgirio“ dublerių komandos narys karjerą tęs už Atlanto.

Kartu su Motiejumi Krivu, Kajumi Kublicku bei Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klube rungtyniavusiu Pauliumi Murausku į NCAA lygą keliaus ir Gytis Nemeikša.

21-erių krepšininkas nuo rudens prisijungs prie Xavier universiteto, kuris praėjusiame sezone buvo tarp 16 geriausių NCAA komandų.

„Džiaugiamės Gyčio istorija „Žalgirio“ jaunimo programoje. Tai yra dar vienas žalgiriečio pavyzdys, parodantis, kad kantriai dirbant ir tikint procesu, galima pasiekti tiek komandinių, tiek asmeninių rezultatų. Linkime Gyčiui didžiausios sėkmės naujame etape. Iki pasimatymo, kapitone!“, – sakė „Žalgirio“ jaunimo programos vadovas Gediminas Navickas.

Jaunasis žalgirietis praėjusiame sezone buvo vienas svarbiausių čempioniškos komandos narių. Per rungtynes jis vidutiniškai pelnė po 11,3 taško, sugriebdavo po 6,1 atšokusio kamuolio ir rinko 15,9 naudingumo balo per rungtynes.

Beje, NKL finalo ketverto metu G.Nemeikša buvo pripažintas naudingiausiu žaidėju (MVP).

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img