2023/12/10 - Sekmadienis
No menu items!

Conoras McGregoras gali ir nekovoti su Michaelu Chandleriu

Privalai perskaityti

Conor McGregoro grįžimo kova gali būti ne prieš Michaelą Chandlerį dėl McGregoro reikalavimų iš Jungtinių Valstijų antidopingo agentūros nepaisymo.

Abejonės dėl airio kovosi su buvusiu tris kartus „Bellator“ lengvo svorio čempionu Chandleriu su kiekviena savaite auga.

Vis dėlto Chandleris įsitikinęs, kad kelių milijonų svarų kova įvyks – nors McGregoro vadovas pripažįsta, kad yra keletas kitų sugrįžimo variantų.

35 metų McGregoras praėjusį mėnesį praleido terminą, per kurį turėjo vėl užsiregistruoti į USADA testavimo grupę. Tačiau UFC gali suteikti išimtį šešių mėnesių įspėjimo taisyklėms „išimtinėmis aplinkybėmis arba kai griežtas šios taisyklės taikymas būtų akivaizdžiai nesąžiningas sportininko atžvilgiu“.

Attaras tvirtina, kad nei jis, nei McGregoras nesistengs pažeisti taisyklių, kad galėtų grįžti anksčiau.

Jis sakė: „Vienas iš dalykų, kurį visi pamiršta, yra tai, kad Conoras buvo vienas iš labiausiai išbandytų sportininkų, kai dalyvavo varžybose.”

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta futsal rinktinės sudėtis pirmą kartą rengiamam Šiaurės–Baltijos taurės turnyrui

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų Šiaurės–Baltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė. Turnyras gruodžio 12–17...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img