2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

Danas Rapšys – apie plaukimą lovoje ir per didelį greitį

Privalai perskaityti

Netikėta jo ir trenerio liga pasirengimo metu sujaukė Dano Rapšio planus Japonijoje. Tačiau pasijutęs tarsi naujai gimęs, plaukikas teigia esąs pasirengęs priimti pasaulio plaukimo čempionato Fukuokoje iššūkius.

„Po rytinės treniruotės grįžęs į viešbutį pajutau, kad laužo kaulus. Pasimatuoju temperatūrą – pirmą dieną 37 laipsniai su dalimis, antrą – jau 39. Tokie dalykai išmuša iš vėžių, nes tai jau ne pirmas čempionatas, kuriame prieš startą atsiranda bėdų, o niekas nežino dėl ko. Galbūt dėl to, kad buvo nusilpusi imuninė sistema. Prireikė tik nedidelio postūmio“, – pasakojo D. Rapšys.

Jis drauge su Rūta Meilutyte, Andriumi Šidlausku ir Kotryna Teterevkova atvyko į Japoniją anksčiau ir dešimt dienų treniravosi Hirošimoje.

Plaukikas teigė, kad dabar jaučiasi pakankamai gerai ir laiko atsistatyti pakaks, tačiau ar plauks 400 m laisvuoju stiliumi dar nežino.

„Treniravomės varžybų startus – greitis buvo labai geras. Gal net per didelis. Pats jaučiau, kad einame gera linkme. Ir ta liga sumaišė kortas. Tačiau tikriausiai daug nepraradau, nes tris dienas plaukiau lovoje – būdavau visas šlapias ir miegojau išpiltas prakaito. Reikėjo stipriai dirbti naktimis. Bet tada labai geras pojūtis, kai grįžti į baseiną ir jautiesi kaip iš naujo gimęs“, – juokavo D. Rapšys.

Pasak jo, sąlygos adaptacijai ir treniruotėms Hirošimoje buvo pakankamai geros, o treniruočių baseinas Fukuokos universitete buvo gerokai per šiltas. Tačiau varžybų baseino vandens temperatūra gera.

D. Rapšys neslepia, kad artėjančiame pasaulio čempionate planavo pasiekti gerų rezultatų.

„Gal sirgimas šiek tiek išmušė, tačiau manau, kad vis tiek esu pajėgus plaukti labai greitai. Tą tikrai ir darysiu. Bus įdomu“, – sakė plaukikas.

Jis teigė seniai taip jautęsis gerai psichologiškai.

„Komanda gera, visi esame drauge, juokaujame, dirbame. Labai tuo džiaugiuosi“, – sakė D. Rapšys.

LPF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Aleksandra Golovkina Iškovo Bronzos Medalį Rumunijoje ‘Edusport Trophy’ Varžybose

Rumunijoje vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose „Edusport Trophy" bronzos medalį iškovojo Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Ji moterų solisčių rungtyje paliko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img