2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

Teisėjas Jasonas Herzoga- apie Molly McCann ir Julijos Stoliarenko kovą UFC Londone

Privalai perskaityti

Herzogas buvo vienas iš daugelio teisėjų, dirbusių UFC grįžimo į Londoną metu. Jis buvo vienas iš teisėjų aštuonkampyje Molly McCann ir Julijos Stoliarenko kovoje.

McCann ir Stoliarenko kova baigėsi greitai, lietuvė, savo mėgstamiausiu manevru užlaužė priešininkei ranką greičiau nei per dvi minutes. Tačiau kilo ginčų, nes daugelis manė, kad Jasonas Herzogas turėjo greičiau įsikišti, kai McCann įnirtingai tapšnojo į žemę pavojingo manevro metu.

Nors dauguma teisėjų vengdavo kritikos ar net gindavo savo veiksmus, Herzogo atveju taip nebuvo. Vietoj to, po kovos jis kreipėsi į „Twitter“ ir pripažino, kad sustabdymas nebuvo jo geriausias rezultatas, ir pasakė, kad jis buvo įstrigęs tarp pozicijų.

Malonu matyti, kad Jasonas Herzogas prisiėmė atsakomybę. Faktas yra tas, kad tokio pareigūnų atsakymo užtenka, kad didelė dalis gerbėjų būtų patenkinta ir žengtų toliau nuo blogų sustojimų ar abejotinų sprendimų, todėl svarbu pabrėžti tuos, kurie pasisako, kai kyla atsakomųjų reakcijų.

spot_img
spot_img
Naujausios

LSFL čempiono likimas spręsis paskutinėse rungtynėse

Lietuvos studentų futbolo lygos dešimtajame ture Vilniaus universiteto komanda 0:1 nusileido Klaipėdos universitetui bei čempiono klausimą perkėlė į paskutines...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img