2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

Lietuvių pasirodymą Europos jaunimo olimpiniame festivalyje pradėjo tenisininkas

Privalai perskaityti

Europos jaunimo olimpinio festivalio varžybų pradžia šiandien paskelbta Mariboro (Slovėnija) teniso kortuose. Dar iki atidarymo ceremonijos prasidėjęs teniso turnyras iš viso subūrė 124 sportininkus, tarp kurių sekmadienio popietę į kovą stojo ir lietuvis Ugnius Remeikis.

Pirmajame etape jaunajam Lietuvos atstovui burtai lėmė susitikimą su turku Arenu Baybarsu. Pirmąjį setą varžovui 3:6 nusileidęs U. Remeikis antrajame jį įveikė 6:3. Trečiojo seto metu po atkaklios ir daug jėgų pareikalavusios kovos 14-metis lietuvis turėjo pripažinti bendraamžio pranašumą 4:6 ir baigė savo pasirodymą turnyre.

Nepaisant pralaimėjimo treneris Šarūnas Kulnys džiaugėsi auklėtinio kovingumu ir neslėpė nusivylimo dėl iš rankų išslydusios pergalės.

„Varžovas buvo tikrai pajėgesnis, tad didelių iliuzijų neturėjome, bet, nepaisant to, tikrai galėjome laimėti. Buvo daug faktorių, kurie galėjo atnešti pergalę, tiesiog paprastos klaidos mače prieš pajėgų varžovą labai brangiai kainuoja. Buvome labai arti pergalės, atrodo, jau ir perlaužėme eigą, labai sudėtingose situacijose kapstėmės, išlyginome rezultatą, bet nuovargis po sunkios kelionės neleido priimti teisingų sprendimų lemiamomis akimirkomis. Ugnius atidavė visą save, todėl didžiuojuosi juo, treniruosimės ir tobulėsime toliau“, – kalbėjo Š. Kulnys.

Jau pirmadienį į teniso kortus žengs ir 13-metė savo amžiaus grupės šalies čempionė Luknė Vaitkevičiūtė. Po burtų traukimo paaiškėjo, kad pirmajame etape lietuvė susitiks su trečiąja turnyro rakete serbe Lana Virc.

„Mūsų šalies sportininkams šiame turnyre burtai tikrai nebuvo palankūs – Luknei teks dar didesnis iššūkis. Ji susitiks su dvejais metais vyresne ir labiau patyrusia varžove, tad, kaip ir šiandien Ugniaus, tikrai laukia sunkus mačas. Tokius susitikimus žaidžiant yra svarbu atiduoti visas jėgas ir stengtis, kovoti, sukurti intrigą. Svarbiausia, kad padarytume viską, ką galime, tuomet bet koks rezultatas mums bus pozityvus“, – apie jau rytoj laukiantį mačą mintimis dalijosi Š. Kulnys.

Kalbėdamas apie galimybę dalyvauti Europos jaunimo olimpiniame festivalyje, jaunųjų tenisininkų treneris pabrėžia jaučiamą didelę atsakomybę atstovaujant Lietuvai tokio rango varžybose.

„Jaunimui tikrai netrūksta turnyrų, mes daug keliaujame ir turime labai daug varžybų. Čia vykstantis turnyro formatas mums yra įprastas, tačiau unikali patirtis vaikams yra tai, kad renginys yra olimpinis. Gyvename kartu su kitų sporto šakų atstovais, atvykome kartu su delegacija, kuri stebi, palaiko, laukia pergalių. Kituose turnyruose mes nesulaukiame tiek palaikymo, todėl atmosfera yra nuostabi. Būnant tokioje aplinkoje, kur visi siekia iškovoti pergales Lietuvai, natūraliai pats pasitempi, nori sukurti indėlį visai olimpinei šeimai, todėl atsakomybė padidėja ir vaikams svarbu tą pajausti. Gaila, kad burtai mums nesusiklostė palankiai ir gavome vienus turnyro lyderių, tačiau smagu, kad vaikai įgys unikalios patirties“, – džiaugėsi Š. Kulnys.

Jau rytoj varžybas 17-ame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje taip pat pradės lengvosios atletikos ir plaukimo atstovai.

Iš viso mūsų šaliai festivalyje atstovauja 53 sportininkai, kurie varžysis devyniose sporto šakose: gimnastikoje, dziudo, kalnų dviračiuose, plento dviračiuose, 3×3 krepšinyje, lengvojoje atletikoje, plaukime, riedlentėse ir tenise.

LTOK Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Aleksandra Golovkina Iškovo Bronzos Medalį Rumunijoje ‘Edusport Trophy’ Varžybose

Rumunijoje vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose „Edusport Trophy" bronzos medalį iškovojo Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Ji moterų solisčių rungtyje paliko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img