2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

PFL – MMA žvaigždes iš Europos sezono nugalėtojų

Privalai perskaityti

Profesionalų kovotojų lyga PFL, sezoninis MMA kovų formatas, susidedantis iš atrankos ir atkrintamųjų etapų, šiemet pradėjo savo Europos turnyrų etapą.

Paprastai taškai uždirbami už pergales, kiekvieno diviziono keturi geriausi patenka į atkrintamąsias. Iš ten – „laimėk arba eik namo“ – finalinėje kovoje, kurioje rizikuojama čempiono diržu ir 1 milijono dolerių prizu.

PFL Europe laikosi panašaus formato: vienas atrankos etapas, o po to pusfinalis ir galutinis etapas, kuriame nugalėtojams siūloma 100 000 USD ir sutartis.

Britų MMA legenda Danas Hardy kartu su buvusiu kikbokso čempionu Ray Sefo yra atsakingi už talentų paiešką PFL Europe.

O PFL generalinis direktorius Peteris Murray’us įvardijo, kad Simeoną Powellą (24 m.) ir Dakotą Ditchevą (24 m.) yra šio sezono žvaigždės. Abu pateko į pusfinalį Prancūzijoje, tačiau Murray perspėjo, kad konkurencija dėl išlikimo yra labai didelė.

Jis sakė „SunSport“: „Dvi žvaigždės, kurios ateina į galvą – yra Dakota ir Simeonas. Manau, kad jie tikrai atstovauja profesionalių kovotojų lygos ir PFL Europe dvasiai.”

„Yra didelis, ir gausus būrys talentingų kovotojų, norinčių patekti į PFL Europe. „

PFL surengs ir „YouTuber“ boksininko Jake’o Paulo (26 m.) ir buvusio UFC čempiono Franciso Ngannou (36 m.) kovą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img