2023/12/02 - Šeštadienis
No menu items!

„Riterių“ vairą perėmė M. Silva

Privalai perskaityti

Pavasarį prie Vilniaus „Riterių“ vairo stojęs Vladimiras Jankovičius komandai nebevadovaus. Šeštadienį nuo treniruočių ir varžybų nušalintas treneris yra atleistas.

„Riterių B“ komandą „Optibet Pirmoje lygoje“ treniravęs portugalas Matthew Silva keliasi į pagrindinę komandą. Jis pakeis atleistą specialistą iš Serbijos V. Jankovičių.

„Mes visi puikiai žinome situaciją ir puikiai žinome, ką turime daryti. Dabar ne tas laikas, kai turime žvalgytis atgal. Ne, turime kuo geriau pasiruošti būsimam savo varžovui, į priekį žiūrėti su pozityvu ir siekti tų tikslų, kurie yra pasiekiami.

Be abejo, tam turime būti geriausi kiekvieną dieną. Matau šių žaidėjų potencialą ir tikiu, kad tie tikslai yra pasiekiami. Žaidėjai išgirdo mano idėjas, todėl pasitelkus didesnę motyvaciją, kiekvienas tikslas bus pasiekiamas. Man garbė treniruoti šį klubą“, – prisistatydamas sakė M. Silva.

32-ejų specialistas prieš prisijungdamas prie „Riterių“ treniravo Marijampolės „Sūduvą“. Šiame sezone kurį laiką jis dirbo V. Jankovičiaus trenerių štabe. M. Silvos debiutas prie „Riterių“ vairo įvyks sekmadienį Kaune „Optibet A lygos“ rungtynėse prieš Kauno rajono „Hegelmann“.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

FA „Šiauliai“ pasipildė A. Klimavičiumi

Nuo pat paauglystės futbolo akademijoje „Šiauliai“ augantis Gabrielius Micevičius geltonai juodus marškinėlius užsivilks ir kitąmet. Vis stipriau Saulės miesto ekipoje šviečiantis perspektyvus...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img