2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

„Kauno Žalgiris“ išvykoje pralaimėjo Poznanės „Lech“

Privalai perskaityti

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pralaimėjimu pradėjo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos kovas. Pirmosiose antrojo atrankos etapo rungtynėse Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai išvykoje Poznanės „Lech“ komandai pralaimėjo rezultatu 1:3 (0:3).

Pirmasis rungtynių įvartis į Deivido Mikelionio vartus krito jau 11-ąją susitikimo minutę, kai smūgiu galva pasižymėjo už žalgiriečių nugarų pabėgęs Dino Hotičius – 0:1.

Poznanės „Lech“ ekipa turėjo dar keletą progų, tačiau kontratakoje to paties D.Hotičiaus smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia virpsto, o ne pačius sudėtingiausius varžovų smūgius atrėmė jau minėtas D.Mikelionis.

Savo ruožtu žalgiriečiai taip pat surengė keletą kontratakų, tačiau nei viena iš jų pirmame kėlinyje nesibaigė smūgiais į varžovų vartų plotą.

Ypač nesėkmingai „Kauno Žalgiriui“ susiklostė pirmojo kėlinio pabaiga. 41-ąją minutę prie kamuolio baudos aikštelėje pirmiau suspėjo ir kamuolį į vartus pasiuntė Antonio Miličius, o baigiantis kėlinio laikui smūgiu iš už baudos aikštelės ribų įvartį pelnė Radoslawas Murawskis – 0:3.

Sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių antrame kėlinyje savo atsakymą rado ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkas. Su kamuoliu gerai susitvarkė, varžovą įveikė ir smūgiu iš maždaug 25 metrų kamuolį į vartus pasiuntė Antonas Fase – 1:3.

Per likusį laiką aikštėje pasižymėti nepavyko nei vienai komandai, nors pusprogių ir savų bandymų turėjo tiek šeimininkai, tiek svečiai.

Atsakomosios rungtynės su Poznanės „Lech“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione vyks jau rugpjūčio 3 dieną, 19 valandą.

zalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img