2023/11/29 - Trečiadienis
No menu items!

Druskininkuose paaiškėjo Lietuvos funkcinio sporto čempionai

Privalai perskaityti

„Netikėjau, kad galiu tai padaryti… Ir paskutinė užduotis buvo labai sudėtinga. Bet man pavyko. Tapau Lietuvos čempione. Širdis džiaugiasi“, – sakė Lietuvos funkcinio sporto čempione tapusi 24-ų Goda Žerlauskaitė.

Nuo devynerių Didžiojoje Britanijoje gyvenanti atletė į Lietuvą atvyko kasmetinių atostogų, tačiau pasitaikius progai nusprendė sudalyvauti Druskininkuose vykusiame Lietuvos funkcinio sporto čempionate.

Moterų „Elite“  grupėje po šešių rungčių G. Žerlauskaitės sąskaitoje buvo 19 taškų. Antrą vietą užėmė 39-ų Rima Budvytytė (22 taškai), trečią poziciją iškovojo Olga Rybina (23 taškai).

„Tiesiog norėjau sudalyvauti dėl smagumo, – atviravo sportininkė, sužinojusi, kad laimėjo pirmenybes. – Norėjau sau įrodyti, kad treniruotėse su komandos nariais dirbu teisinga linkme. Norėjau įsitikinti, kad viską galiu padaryti ir varžybose“.

Sulaukusi klausimo, kiek laiko reikia praleisti sporto salėje, jei nori tapti šalies čempione, G. Žerlauskaitė nusijuokė: „Penkias dienas per savaitę sportuoju, dvi dienos – poilsiui, – toliau šypsojosi atletė. – Dar pradėjau lankyti plaukimo užsiėmimus. Sausio mėnesį išmokau plaukti. Kartą per savaitę lankausi baseine. Dar man patinka joga. Daug visko, bet tikrai man patinka laiką leisti salėje“.

Lietuvos čempionate atletai varžėsi ištvermės, jėgos, galios, kūno svorio, įgūdžių bei kombinuotoje rungtyse.

Kūno svorio rungtis vyko baseine…

„O Dieve…“, – tuoj sureagavo tai prisiminusi G. Žerlauskaitė.

„Labiausiai širdis džiaugiasi dėl rezultato šioje rungtyje, – paaiškino sportininkė. – Priminsiu, plaukti išmokau tik sausio mėnesį. O dabar tiesiog džiaugiuosi, kad nenuskendau. Didžiuojuosi savimi, nes netikėjau, kad man pavyks baigti rungtį“.

G. Žerlauskaitės rezultatas šioje rungtyje tarp „Elite“ moterų – trečias. Greitesnės buvo tik Rūta Pakštaitė ir O. Rybina.

Vyrų „Elite“ grupėje geriausias buvo 38-ų „Amber CrossFit“ atstovas Mantas Dumašius (18 taškų). Antrą vietą užėmė „CrossFit Laisvė“ sportininkas Paulius Brilinga (27 taškai), trečią – Danielius Zachaževski („Amber CrossFit“).

„Tikrai norėjau laimėti. Šeimyna žino, kiek darbo įdėjau. Kartais žmona pykdavo, kad per mažai laiko namuose būdavau, – sunkiai po paskutinės rungties emocijas tvardė M. Dumašius. – Bet dabar smagu… Džiaugiuosi, kad organizmas atlaikė visą stresą“.

Paklaustas, ką reiškia būti Lietuvos funkcinio sporto čempionu, M. Dumašius tik nukirto: „Daug“.

„Myliu šį sportą, – sakė čempionas. – Buvau padaręs pertrauką. Tai buvo tik į naudą. Manau, jau buvau pavargęs nuo krūvių, rutinos. Atradau save irklavime – tai padėjo pagerinti mano pasirodymą ištvermės rungtyje. O dabar galiu pasakyti, kad iš naujo patyriau meilę funkciniam sportui. Dabar norėčiau savo patirtį perduoti kitiems. Tik gaila, kad to jaunimo nėra daug. Tikiuosi jaunimas mato pavyzdžius, tikiuosi, kad sportininkai augs ir jų būrys tik didės“.

Vyrų „Sport“ grupės laimėtoju tapo „Energy Gym“ atletas Karolis Sakalčik (35 taškai). Sidabrą iškovojo „Amber CrossFit“ atstovas Artūras Siniakovas (45 taškai), bronza atiteko britui Jamesui Rowlandui (56 taškai). Moterų „Sport“ grupės laimėtoja tapo Eglė Motiejūnaitė (27 taškai), sidabras atiteko Jurgitai Januškaitei-Žilinskienei (29 taškai), o bronza – Mildai Talalaitei (37 taškai).

Vyrų amžiaus kategorijoje virš 45 metų laimėtoju tapo Arūnas Gurskas („CrossFit Kaunas“), moterų „45+“ kategorijoje triumfavo „Amber CrossFit“ atletė Marina Zbarskaja.

Išsamius rezultatus galite rasti ČIA: https://competitioncorner.net/ff/10069/results#male_62968

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šuolių į vandenį taurėje – šeimyninis duetas ir vilniečių pergalė

Savaitgalį Lazdynų baseine vyko Lietuvos šuolių į vandenį taurės varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus ir Kauno miestų sportininkai. Kaip šuolininkams sekėsi...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img