2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Trišuolininkei Aurėjai Beniušytei – Europos jaunimo olimpinio festivalio bronza

Privalai perskaityti

Lietuvos medalių sąskaita Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Maribore (Slovėnija) pildosi. Lengvosios atletikos varžybose trišuolininkė Aurėja Beniušytė paskutiniuoju bandymu nušoko 13,11 m ir iškovojo bronzos medalį.

Pirmąją vietą užėmė Italijos atstovė Erika Giorgia Anoeta Saraceni, nušokusi 13,42 m. Antrąją vietą užėmė lenkė Olga Szlachta, jos rezultatas – 13,29 m.

„Šiame finale visos labai norėjo laimėti, tai matosi iš rezultatų. Gal buvau nevisai taip pasiruošusi, galėjau daugiau nušokti, bet yra kaip yra. Italės rezultatas – žymiai aukštesnis, džiaugiuosi dėl jos, šiek tiek gaila, kad nenušokau toliau, bet džiaugiuosi tuo, ką turiu“, – sakė A. Beniušytė.

Praėjusiais metais šios rungties čempione festivalyje tapusi sportininkė šiandien Maribore ne tik laimėjo medalį, bet ir paskutiniuoju bandymu pagerino asmeninį rekordą.

„Iš tikrųjų labai drebėjau, buvo sunku susitvarkyti ir emociškai, ir fiziškai. Bandžiau laikytis ir atiduoti viską, ką galiu“, – pasakojo sportininkė.

Atrankos varžybose lietuvė jau pirmuoju bandymu nušoko 12,80 m ir įvykdė finalo normatyvą (12,60 m).

Trišuolininkės bronza – ketvirtasis Lietuvos medalis Europos jaunimo olimpiniame festivalyje. Sidabrą laimėjo dziudo kovotojas Simas Polikevičius (svorio kategorija iki 60 kg) ir bėgikas Danielius Vasiliauskas (200 m), o bronzą iškovojo plaukikas Mantas Kaušpėdas (100 m nugara).

Iš viso mūsų šaliai festivalyje atstovauja 53 sportininkai, kurie varžosi devyniose sporto šakose: gimnastikoje, dziudo, kalnų dviračiuose, plento dviračiuose, 3×3 krepšinyje, lengvojoje atletikoje, plaukime, riedlentėse ir tenise.

LTOK Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img