2023/12/01 - Penktadienis
No menu items!

Ričardas Berankis Portugalijoje- be pergalių

Privalai perskaityti

197-ąją vietą pasaulio ATP reitinge užimantis tenisininkas Ričardas Berankis pirmadienį pralaimėjo pirmajame vienetų varžybų rate Portugalijos ATP „Challenger” serijos „Porto Open” turnyre.

Po intensyvios ir atkaklios kovos, Berankis, kuris buvo aštuntoji turnyro raketė, rezultatu 6:2, 4:6, 6:7 (5-7) nusileido vokiečiui Peteriui Gojowczykui. Gojowczykas, šiuo metu užimantis 360-ąją vietą ATP reitinge, parodė gerą pasirodymą ir nugalėjo lietuvių žaidėją.

Rungtynių trukmė – 2 valandos 29 minutės – aiškiai rodo, kad tai buvo ilgas ir sunkus mačas, kuriame abu sportininkai pasirodė geriausiai, kiek leido jų jėgos.

Už dalyvavimą „Porto Open” turnyre R. Berankiui atiteko 1420 eurų. Turnyro Portugalijoje prizų fondas siekia 145 tūkst. eurų, tai rodo, koks prestižas ir finansinė nauda gali atitekti geriausiems tenisininkams.

Nepaisant pralaimėjimo, R. Berankis tikimasi, jog toliau kovos ir dar pasieks pergalių. Jis vis dar laikomas vienu iš geriausių Lietuvos tenisininkų ir jo karjera yra svarbi mūsų šalies teniso istorijai.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img