2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Ralio sprintą Rokiškyje laimėjusi „Gevara Punks Racing Team“ komanda – greitis slypi stenogramoje

Privalai perskaityti

Praėjusį savaitgalį Rokiškyje įvyko įtemptos ir įdomios varžybos – „CBet Rally Rokiškis”. B lygoje nugalėtojais tapo „Gevara Punks Racing Team” atstovai Benas Šimkus ir Vaidas Paulikas, kurie per 60 km greičio ruožų triumfavo 1,8 sek. skirtumu prieš artimiausius konkurentus.

Benas Šimkus pasidalino, kad ekipos sėkmė glūdi ne tik automobilio modifikacijose, bet ir stenogramų naudojime. Jaučiant poreikį pagerinti jų greitį ralio sprinte, jie pradėjo filmuoti ir analizuoti greičio ruožus, siekdami išgryninti stenogramas. Tačiau pastebėjo, kad ralio sprinto greičiams stenogramose kartais yra per daug informacijos, kas gali lemti klaidas. Į pagalbą atėjo treneris Edvinas Bieliauskas, padėjęs tobulinti stenogramas ir suteikęs dar didesnį tikslumą bei greitį.

Pastangos atsipirko – Rokiškyje jie ne tik iškovojo pergalę savo klasėje, bet ir pelnė absoliučių ralio sprinto nugalėtojų titulus. Benas Šimkus pridūrė, kad sėkmės atslodžia partnerių, komandos ir trenerio parama. Po triumfo jų akys nukreiptos į būsimas varžybas Elektrėnuose.

„Gevara Punks Racing Team” ekipažas įrodė, kad koncentracija, tikslumas ir puikus ekipažo darbas yra svarbiausios jų greičio paslaptys. Dabar jie su pasitikėjimu žiūri į ateitį ir pasirengę pasitikti kitus iššūkius.

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img