2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Lewisas Hamiltonas prognozuoja F1 antro sezono pusę

Privalai perskaityti

Lewis Hamiltonas antroje F1 sezono pusėje prognozuoja keletą netikėtumų.

„Red Bull“ iki šiol laimėjo visas 12 lenktynių 2023 m. F1 sezone, todėl „Mercedes“ kovojo už geriausius likusius. Septynis kartus pasaulio čempionas Belgijos Grand Prix finišavo ketvirtas už „Red Bulls“ ir „Ferrari“ atstovo Charleso Leclerco, dabar F1 sustoja vasaros pertraukai.

Sezono pauzė suteiks komandoms galimybę patobulinti savo automobilius. Hamiltonas tikisi, kad šie atnaujinimai sukels tam tikrą „judėjimą“ tarp geriausių komandų. Kalbėdamas su PlanetF1.com Hamiltonas sakė: „Nežinau, kiek žmonės vystysis antroje sezono dalyje, bet manau, kad judėjimas bus.”

Tačiau britas tikisi, kad po vasaros pertraukos „Ferrari“ ir „McLaren“ dar labiau kovos. Charlesas Leclercas nuo Hamiltono atsilieka 49 taškais, o Lando Norrisas – 79 taškais.

„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas pripažįsta, kad vasaros pertraukos metu reikia išspręsti kai kurias technines problemas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img