2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos galiūnų čempionas – Karolis Aleksandravičius

Privalai perskaityti

Savaitgalį Druskininkuose vykusiose Lietuvos galiūnų čempionato finalinėse rungtynėse triumfavo Karolis Aleksandravičius. Sportininkas per septynias rungtis sugebėjo surinkti 56 taškus ir užimti pirmąją vietą.

Aleksandravičius šventė pergales burbulų atkėlimo ir akmens sukėlimo rungtyse, taip pat sugebėjo pasiekti antrąją vietą rąsto kėlime ir lagaminų laikyme. Nepaisant to, kad lagaminų ir grandinės užkėlimo rungtyje jis užėmė tik ketvirtąją vietą, ir nepaisant kuklesnio pasirodymo hantelio rungtyje, kur jis pasidalino nuo penktosios iki septintosios vietos, Aleksandravičius vis tiek sugebėjo išlaikyti savo lyderio poziciją.

Dėl antrosios vietos vyko itin atkakli kova. Antrąją vietą, surinkęs 51,5 taškų, laimėjo Tomas Šliupas, vos tašku aplenkdamas trečiojoje vietoje likusį Mantą Lalą, kuris surinko 50,5 taškų.

Modestas Struckus užėmė ketvirtąją vietą su 48 taškais, o Audrius Jokubaitis, surinkęs 39,5 taškų, liko penktas.

Druskininkuose varžėsi dešimt stipriausių Lietuvos galiūnų. Šie sportininkai įrodo, kad Lietuvoje gyvena tikri galiūnai, ir mes galime būti tikri, kad ši tradicija tęsis ir toliau.

Būsimos rungtynės laukia mūsų jau artimiausią sekmadienį, kai Šilalėje vyks Lietuvos komandinis galiūnų čempionatas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img