2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

„Neodenta Nida Beach Tennis Cup“ – tikra paplūdimio teniso sostinė

Privalai perskaityti

Penktasis, jau tradicija tampantis „Neodenta Nida Beach Tennis Cup“ turnyras, pritraukė didžiulį dalyvių būrį į Nidą paskutinį liepos savaitgalį, Liepos 28-29 dienomis. Šis sporto renginys pritraukė net 150 paplūdimio teniso entuziastų, kurie susiskirstė į Masters ir PRO pogrupius.

„Turnyras sugebėjo pavirsti Nidą tikra paplūdimio teniso sostine, nes suteikė galimybę kiekvienam žaidėjui atskleisti savo gebėjimus. Šis turnyras tapo tikru sporto festivaliu”, – su entuziazmu dalinosi asociacijos „Judėk sveikai“ direktorius Giedrius Pauža.

„Neodenta Nida Beach Tennis Cup“ turnyras susilaukė ne tik daugelio naujų veidų, bet ir senbuviai, ištikimi paplūdimio teniso mėgėjai, nepamiršo šio renginio. Žaidėjų gretose galima buvo pastebėti ir žymių asmenybių, tarp jų – verslininkas bei daugkartinis Dakaro ralio dalyvis Darius Vaičiulis.

„Esu laimingas, matydamas, kaip mūsų penktus metus organizuojamas turnyras kiekvienais metais sulaukia vis daugiau dėmesio ir dalyvių. Neringos paplūdimio atmosfera yra išskirtinė, kasmet susitikti ten yra nuostabu. Džiugu, kad mūsų gretas papildo ne tik senbuviai, bet ir nauji, labai talentingi dalyviai. Pastebėjome, kad paplūdimio teniso kultūra ir bendruomenė sparčiai auga, todėl kitais metais tikimės dar daugiau norinčių sudalyvauti”, – džiaugėsi Neodenta Klinika vadovas Laurynas Kunčius.

spot_img
spot_img
Naujausios

Aivaras Mikutis UCI lenktynėse Prancūzijoje – septintas

Prancūzijoje surengtose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour de la Mirabelle“ (UCI II kategorija) Aivaras Mikutis („Tudor Pro Cycling Team U23“)...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img