2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Kauno „Žalgirio“ naujokai pasirinko sau įprastus marškinėlių numerius

Privalai perskaityti

Treniruočių stovyklos pradžios laukiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasirinko marškinėlių numerius, kurie juos lydės artėjančiame sezone. Dauguma žalgiriečių išlaikė tuos pačius numerius, kuriais rungtyniavo ir praėjusiais metais.

Vasarą Kauno „Žalgiriui“ pavyko išsaugoti komandos branduolį, o Lietuvos čempionų sudėtį papildė vos trys naujokai.

Iš Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ į Kauną persikeliantis Danielius Lavrinovičius pasirinko tą patį numerį, kuriuo rungtyniavo praėjusiame sezone – 35.

Artėjančio sezono komandos komplektaciją užbaigęs Brady Manekas naudos skaičių 45, kuris jį lydėjo pastaraisiais metais.

Dėl savo trokštamo 3-io numerio pasistengti turėjo kitas „Žalgirio“ naujokas Nazas Mitrou-Longas. Praėjusiame sezone šis numeris priklausė Dovydui Giedraičiui.

„Skaičius 3 man yra labai svarbus dėl daugybės priežasčių, bet pagrindinės būtų dvi. Mano gimtadienis yra rugpjūčio 3 dieną, o antroji – šiuo numeriu žaidė Allenas Iversonas, kuris vaikystėje buvo mano mėgstamiausias krepšininkas. Jei tik galėdavau, nuo pat mažų dienų visose komandose rinkdavausi trečią numerį, – sakė N.Mitrou-Longas. – Taip pat norėčiau iš visos širdies padėkoti Dovydui, kuris leido perimti šį skaičių. Man atvykus į Kauną, jo laukia trys vakarienės jo mėgstamiausiose vietose.“

Trečiąjį numerį N.Mitrou-Longui užleidęs D.Giedraitis kitame sezone žais skaičiumi 9 pažymėtais marškinėliais.

Visų kitų žalgiriečių numeriai išliks tokie patys. Per komandos pristatymą pirmasis į aikštelę išbėgs skaičiumi 2 pažymėtus marškinėlius vilkintis Keenanas Evansas. Lukas Lekavičius toliau naudos numerį 4, Kevarriusas Hayesas – 8, Rolandas Šmitas – 10, Laurynas Birutis – 15, Ignas Brazdeikis – 17, Tomas Dimša – 33, Arnas Butkevičius – 51, Edgaras Ulanovas – 92.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img