2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Edis Matusevičius apgybė Universiados čempiono titulą

Privalai perskaityti

Lietuvos sporto universiteto studentas ir lengvaatletis Edis Matusevičius, triumfavo Pasaulio universitetų žaidynėse, kurios šiuo metu vyksta Čengdu, Kinijoje. Tai buvo jo antroji pergalė Universiadose po to, kai pirmą kartą iškovojo aukso medalį 2019 m. Neapolyje.

Matusevičiaus pergalei buvo lemtingas penktasis metimas, kurio ilgis siekė 80 m 37 cm. Kitos metimo serijos rezultatai buvo šiek tiek trumpesni, tačiau vis tiek įspūdingi: 75 m 4 cm, 74m 51 cm, 73 m 94 cm, 77 m 9 cm ir 78 m 18 cm.

Kitas didelis šio atleto iššūkis – pasaulio čempionatas, kuris startuos rugpjūčio 19 d. Vengrijoje. Be abejo, visos Lietuvos sporto bendruomenės žvilgsnis bus nukreiptas į šį renginį, kur Matusevičius vėl bandys apginti savo titulą.

Tai buvo įspūdingas pasirodymas ir didelis pasiekimas mūsų sportininkams, kurie demonstravo aukštą profesionalumą ir sportininko dvasią. Lietuva didžiuojasi jais ir laukia dar daugiau triumfų ateityje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img