2023/11/29 - Trečiadienis
No menu items!

Emilijus Kaganovičius- pasaulio jaunimo MMA čempionato bronzos laimėtojas

Privalai perskaityti

Jaunasis Lietuvos kovotojas Emilijus Kaganovičius šlovino savo šalį įgydamas bronzos medalią pasaulio jaunimo mišrių kovos menų (MMA) čempionate, kuris vyksta Abu Dabyje, Jungtinėse Arabų Emyratuose.

Kaganovičius, atstovaujantis „Grecicho Fight Team” komandą, varžėsi 16-17 metų svorio kategorijoje iki 70,3 kg. Lietuvis triumfavo trijose varžybose prieš atstovus iš Meksikos, Kirgizijos ir Slovakijos, bet pusfinalyje teisėjų sprendimu pralaimėjo Jungtinių Arabų Emyratų atstovui Fahadui Al Hammadi.

Kaganovičius, kuris šiais metais pradėjo dalyvauti Lietuvos MMA federacijos varžybose, jau yra užsitikrinęs Lietuvos ir Baltijos šalių čempiono titulus. Ruošdamasis pasaulio čempionatui, jaunuolis kovojo tarptautiniuose MMA turnyruose ir graplingo čempionatuose, iš kurių grįžo su prizinėmis vietomis.

Į šį keturias dienas trunkantį čempionatą, kuriame dalyvauja 622 mišrių kovos menų sportininkai iš 46 šalių, Lietuva delegavo septynis kovotojus.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šuolių į vandenį taurėje – šeimyninis duetas ir vilniečių pergalė

Savaitgalį Lazdynų baseine vyko Lietuvos šuolių į vandenį taurės varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus ir Kauno miestų sportininkai. Kaip šuolininkams sekėsi...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img