2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Europos jaunių badmintono čempionate prasidės asmeninės varžybos

Privalai perskaityti

Antradienį (rugpjūčio 8 d.) Vilniuje vykstančiame Europos jaunių (U17) badmintono čempionate prasidės asmeninės varžybos. Pasak rinktinės trenerės Vytautės Fomkinaitės, burtai, paskirstę sportininkus poromis, nubuvo patys palankiausi.

Antradienį mišrių dvejetų varžybas pradės Jurgis Jatulis ir Taja Leonovič, kurie pirmajame varžybų rate susitiks su turkais Gokay Gol ir Nisa Nur Cimen. Vėliau Domas Pakšys susitiks su norvegu Jakobu Langelandu Risa.

Pailsėjęs D. Pakšys ir Jorė Kavaliauskaitė susitiks su latviais Tomsu Sala ir Nikola Mukiele, o Rokas Lesinskas ir Goda Vancevičiūtė aikštėje spaus rankas austrams Thomasui Wiesleriui ir Amelie Thurnherr.  

Trečiadienį kovas pradės ir kiti Lietuvos rinktinės nariai: merginų vienetų varžybose T. Leonovič, Jorūnė Šalnaitė, J. Kavaliauskaitė, vaikinų vienetų varžybose Nojus Tenikaitis, Dominik Tankevič, lauks merginų dvejetų susitikimai – T. Leonovič ir G. Vancevičiūtė su norvegėmis Vilma Aasheim Engen ir Linnea Holmedal, J. Šalnaitė ir J. Kavaliauskaitė su Erica Gloria ir Leonor Ribeiro iš Portugalijos. Vaikinų dvejetų varžybas pradės R. Lesinskas ir N. Tenikaitis (su slovakais Maksu Ianu Mattiasu ir Nikita Peshekhonovu), J. Jatulis ir Kipras Sakalauskas (su slovakais Maticu Ceraru ir Tevžu Orniku).

„Burtai tikrai nebuvo patys palankiausi mūsų sportininkams, – prieš asmeninių varžybų pradžią sakė trenerė V. Fomkinaitė. – Bet žinome vieną taisyklę: jei nori būti geriausias, reikia kautis su visais“.

Trenerė teigė tikinti, kad pirmieji varžybų ratai bus įveikti.

„O vėliau mums reikės kur kas daugiau tikėjimo savimi negu jo buvo komandinėse varžybose, – sakė V. Fomkinaitė. – Privalėsime būti itin susikaupę ir susikoncentravę į žaidimą“.

Priminsime, kad „SEB arenoje“ vykstančiame Europos jaunių čempionate komandinių varžybų 3-oje grupėje Lietuvos jaunieji badmintonininkai įveikė latvius (5-0) bei Kiprą (5-0), tačiau suklupo susitikime su bendraamžiais iš Turkijos (0-5) ir buvo priversti nutraukti kelionę dėl medalių.

„Komandinėse varžybose sportininkas kovoja ne tik už save, bet ir už komandą, – sakė V. Fomkinaitė. – Galbūt, buvo juntama didesnė atsakomybė, baimė, kad pralaimėjimo atveju sportininkas nuvils ne tik save, bet ir visą komandą. Į asmenines varžybas kiekvienas žengia su savo tikslais. Žinau, kad kiekvienas atiduos visas savo jėgas dėl išsikeltų tikslų“.

EUROPOS JAUNIŲ (U17) BADMINTONO ČEMPIONATAS

Asmeninio Europos (U17) čempionato grafikas:

2023.08.08

Gokay Gol/Nisa Nur Cimen (TUR) – Jurgis Jatulis/Taja Leonovič (LTU) – 13:25;

Jakob Langeland Risa (NOR) – Domas Pakšys (LTU) – 15:55;

Domas Pakšys/Jorė Kavaliauskaitė (LTU) – Toms Sala/Nikola Mukiele (LAT) – 18:05;

Thomas Wiesler/Amelie Thurnherr (AUT) – Rokas Lesinskas ir Goda Vancevičiūtė (LTU) – 19:25;

2023.08.09

Taja Leonovič (LTU) – (varžovas paaiškės pirmame rate) – 10:00;

Jorūnė Šalnaitė (LTU) – Anastasiia Alymova (UKR) – 11:00;

(varžovas paaiškės pirmame rate) – Jorė Kavaliauskaitė (LTU) – 11:10;

(varžovas paaiškės pirmame rate) – Nojus Tenikaitis (LTU) – 14:05;

(varžovas paaiškės pirmame rate) – Dominik Tankevič (LTU) – 14:40;

Vilma Aasheim Engen/Linnea Holmedal (NOR) – Taja Leonovič/Goda Vancevičiūtė (LTU) – 15:40;

Jorė Kavaliauskaitė/Jorūnė Šalnaitė (LTU) – Erica Gloria/Leonor Ribeiro (POR) – 16:25;

Rokas Lesinskas/Nojus Tenikaitis – Maks Ian Mattias/Nikita Peshekhonov (SLO) – 17:50;

Matic Cerar/Tevž Ornik (SLO) – Jurgis Jatulis/Kipras Sakalauskas (LTU) – 19:20.

Turnyro lentelė

U17 asmeninis: https://www.tournamentsoftware.com/tournament/26c05297-a2b1-43d4-aaa0-5e90376562f0/Matches

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img