2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Raimondas Krilavičius populiariausias Liepos mėnesio kovotojas

Privalai perskaityti

Kovotojas Raimondas Krilavičius tapo liepos mėnesio populiariausiu kovotoju, pagal socialinių tinklų peržiūrų skaičių. Jo video įrašas surinko per 2 milijonus peržiūrų socialinių tinklų platformose.

R. Krilavičius sake: „Žinoma, malonu, kad tiek peržiūrų, tačiau mane galbūt labiau motyvuoja pačios kovos, tobulinimas savęs bei siekimas pergalių, o visa kita tik bonusas.” Krilavičius pripažįsta, kad toks populiarumas tik dar labiau paskatina jį tobulėti ir siekti naujų sportinių laimėjimų. Kalbant apie ateities planus, Raimondas nusiteikęs kuo daugiau kovoti, daugiau treniruotis ir gyventi disciplinoje, skiriant visą laiką sportui. „Planas paprastas – daug kovoti, daug treniruotis, gyventi disciplinoje ir išnaudoti visą šį laiką sportui. Viena iš datų yra lapkričio mėnesį, tačiau didelė tikimybė, kad iki to laiko dar pavyks sukovoti anksčiau.” – teigia Krilavičius. Šiame sporte, taip pat kaip ir gyvenime, ne visada viskas vyksta sklandžiai. Raimondas prisimena savo karjeros pradžią ir iššūkius, su kuriais teko susidurti. Jis mano, kad visos pradžios yra iššūkis, nes sportininkas eina į nežinę, nežinodamas, ar jam pasiseks. Prasidėjusios traumos, papildomos atsakomybės, ir spaudimas iš visuomenės yra tik keli iš daugelio išbandymų, kurie laukia kiekvieno kovotojo.

Kai kalbama apie autoritetus, Krilavičius sako, kad jis gerbia visus sportininkus, bet nesistengia kopijuoti ar būti panašus į kažką: „Gerbiu visus sportininkus, kovotojus, jaučiu pagarbą jų pasiekimams, tačiau autoriteto tikrai neturiu, nesistengiu nieko kopijuoti ar būti į kažką panašus. Viską stengiuosi daryti savaip, nes manau, kad individualumas daro žmogų išskirtiniu.” Ir galiausiai, atsakydamas į klausimą, su kuo norėtų susikauti artimiausioje kovoje, Krilavičius sako: “ Varžovų nesirenku, kovosiu su bet kuo, ką duos organizacija.”

Raimondas Krilavičius turi daug ateities planų, o vienas iš jų artėjanti kova Lapkričio 18-tą dieną didžiąjame  „KOK & Bushido Heros’s“ turnyre atsinaujinusioje ASG arenoje Vilniuje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img