2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Dramatiškas Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato etapas

Privalai perskaityti

Šilutės rajone, Vilkyčių automobilių sporto komplekse, įvyko penktasis Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato etapas, kurio metu dalyvavo septynios dešimtys dalyvių iš Baltijos šalių. Organizatoriai pasiūlė nematytą „Joker“ rato konfigūraciją, kurios metu varžybose dalyvavę sportininkai turėjo spręsti nemažai iššūkių.

Per kvalifikacinius važiavimus bei finalus įvyko įvairių incidentų, bet nei vienas iš jų nereikalavo medicinos pagalbos. Visi konfliktai buvo sprendžiami teisėjų.

Finaliniuose važiavimuose triumfavo:

  • „Super 1600” klasėje – Rytis Gurklys,
  • „Super 2000” – Laurynas Petraška,
  • „BMW RX 3000” – Latvijos atstovai (Adrianas Apsitis, Kasparas Fricsonas, Martinas Jekabsonas),
  • „Lada RX” – Nikas Mezinis iš Latvijos,
  • „Yaris Cup” – Kernius Šulinskas,
  • „Xtreme” bagių klasėje – Matas Zavarskis,
  • „SuperCars” – Arnis Odinis.

Po varžybų visi prizininkai buvo apdovanoti etapo trofėjais, kuriuos įteikė čempionato organizatorius Janis Bergas, Šilutės rajono savivaldybės vicemeras Tomas Budrikis ir Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas Egidijus Janavičius.

Tai buvo paskutinės varžybos Vilkyčių automobilių sporto komplekse 2023 metų sezone. Čia buvo surengti trys renginiai – Europos automobilių kroso čempionato etapas birželį ir du Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato etapai liepą ir rugpjūtį.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img