2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

„Hegelmann“ atėmė taškus iš lyderio

Privalai perskaityti

„Aukštaitijos“ stadione susitiko puikiai pastaruoju metu rungtyniaujančios „Panevėžio“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos.

25-ajame ture FA „Panevėžio“ ir „Hegelmann“ komandos permainingose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 2:2.

Susitikimas itin sėkmingai prasidėjo svečiams iš Kauno – pirmąją susitikimo minutę Ugochukwu Oduenyi atliko perdavimą Patrickui Popescu, kuriam liko tik nukreipti kamuolį į vartų plotą. Tai padaręs rumunas išvedė Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą į priekį.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką komandoms sunkiai sekėsi kurtis pavojingas progas – panevėžiečiai atliko nemažai aštrių perdavimų iš kraštų, o Matijaus Remeikio smūgis iš toli privertė padirbėti Vincentą Šarkauską.

Antrasis kėlinys ir vėl sėkmingai prasidėjo svečiams – Klaudijus Upstas atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, o kamuolį galva į vartus nukreipė Filipas Dangubičius.

59-ąją minutę rezultatą sušvelnino tik prieš akimirką aikštėje pasirodęs Noelis Mbo.

Vos po minutės kauniečių bėdos tapo dar didesnės – antrąją geltoną kortelę prieš save išvyko debiutantas Denisas Bošnjakas.

68-ąją minutę po Ariagnerio Smitho smūgio galva kamuolys sudrebino skersinį.

Su kiekviena rungtynių minute panevėžiečiai vis labiau didino spaudimą, o paskutinę pagrindinio laiko minutę Pijus Širvys standartinės situacijos metu liko be priežiūros ir išlygino rezultatą 2:2.

Po šių lygiųjų FA „Panevėžys“ su 59 taškais užtikrintai pirmauja čempionate, o 38 taškus turintys „Hegelmann“ futbolininkai – ketvirti.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img