2023/12/02 - Šeštadienis
No menu items!

Lodzės ITF vyrų teniso turnyre sėkmė šypsosi Viliui Gaubui

Privalai perskaityti

Lodzėje (Lenkija) vykstančio ITF serijos vyrų teniso turnyro pagrindinio etapo metu 18-metis Vilius Gaubas (ATP-571) trečiadienį per beveik tris valandas nugalėjo lenką Marcelį Kamrowskį (ITF-1633) rezultatu 6:3, 3:6, 7:5. Pirmojo seto viduryje Gaubas laimėjo varžovo padavimų seriją, tačiau neišnaudojo daugelio progų didesnei persvarai. Antrojo seto aštuntajame geime lietuvis prarado iniciatyvą, o trečiajame sete oras kišosi į žaidimo eigą. Lietus keletą kartų stabdė mačą, bet perėjus į uždarą kortą, Gaubas iš karto išnaudojo savo šansą ir užsitikrino pergalę.

Gaubas už šią pergalę pelnė 1 ATP reitingo tašką ir 430 JAV dolerių premiją. Aštuntfinalyje jo laukia dvikova su suomių tenisininku Iiro Vasą (ATP-1140).

Dar du lietuviai dalyvavo turnyre, tačiau jų sėkmė šį kartą neaplankė. Tomas Vaišė (ITF-344) buvo arti kvalifikacijos, bet pralaimėjo mačą čekui Vojtechui Marešui. Pijus Vaitiekūnas (ITF-680) nusileido antrajame kvalifikacijos mače.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Lodzėje prizų fondas siekia 25 tūkst. JAV dolerių.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

FA „Šiauliai“ pasipildė A. Klimavičiumi

Nuo pat paauglystės futbolo akademijoje „Šiauliai“ augantis Gabrielius Micevičius geltonai juodus marškinėlius užsivilks ir kitąmet. Vis stipriau Saulės miesto ekipoje šviečiantis perspektyvus...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img