2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Lodzės ITF vyrų teniso turnyre sėkmė šypsosi Viliui Gaubui

Privalai perskaityti

Lodzėje (Lenkija) vykstančio ITF serijos vyrų teniso turnyro pagrindinio etapo metu 18-metis Vilius Gaubas (ATP-571) trečiadienį per beveik tris valandas nugalėjo lenką Marcelį Kamrowskį (ITF-1633) rezultatu 6:3, 3:6, 7:5. Pirmojo seto viduryje Gaubas laimėjo varžovo padavimų seriją, tačiau neišnaudojo daugelio progų didesnei persvarai. Antrojo seto aštuntajame geime lietuvis prarado iniciatyvą, o trečiajame sete oras kišosi į žaidimo eigą. Lietus keletą kartų stabdė mačą, bet perėjus į uždarą kortą, Gaubas iš karto išnaudojo savo šansą ir užsitikrino pergalę.

Gaubas už šią pergalę pelnė 1 ATP reitingo tašką ir 430 JAV dolerių premiją. Aštuntfinalyje jo laukia dvikova su suomių tenisininku Iiro Vasą (ATP-1140).

Dar du lietuviai dalyvavo turnyre, tačiau jų sėkmė šį kartą neaplankė. Tomas Vaišė (ITF-344) buvo arti kvalifikacijos, bet pralaimėjo mačą čekui Vojtechui Marešui. Pijus Vaitiekūnas (ITF-680) nusileido antrajame kvalifikacijos mače.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Lodzėje prizų fondas siekia 25 tūkst. JAV dolerių.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img