2023/12/01 - Penktadienis
No menu items!

Rubensą Barrichello atviravo apie bičiulį Michaelą Schumacherį

Privalai perskaityti

Rubens’as Barrichello atviravo apie savo santykius su Michaelu Schumacheriu – praėjus devyneriems metams po tragiškos F1 legendos avarijos.

51 metų brazilų lenktynininkas prisipažino, kad buvęs jo komandos draugas „be abejonės buvo geresnis už mane“, bet „niekada nepalaikė“.

Barrichello tapo pagrindine „Ferrari“ svajonių komandos, kuri dominavo „Formulėje 1“ 2000-ųjų pradžioje, dalimi. „Automobilis buvo puikus, komanda dirbo gerai, buvo geri santykiai tarp visų ir veikė harmonija. Mums pavyko nuvažiuoti ir užkariauti pasaulį”, – portalui Formula1.com sakė jis.

Tačiau nors 2000–2004 m. Schumacheris iškovojo penkis pasaulio čempionų titulus iš eilės, „Rubinho“ kelis kartus buvo pareigingai paliktas groti antru smuiku. „Aš visada sakau, kad jis buvo geresnis už mane, be jokios abejonės“, – prisipažino jis. Tačiau kadangi jis jau ten buvo nuo 1996 m., jis turėjo ketverius metus [komandoje], patyrė traumą ir, aišku, Jeanas Todtas laikė jį sūnumi, todėl buvo sunku naujam žmogui ateiti ir pasakyti. „Gerai, duok man laisvę“. „

Vairuotojas prisimena sakęs, kad nepasirašys sutarties, jei turės „leisti Michaelui eiti į priekį“. „Aš nenorėjau pasirašyti”, – sakė jis. „Mano sutartyje apie tai nieko nebuvo pasakyta.”

Nors Barrichello sako, kad palaikė gerus santykius su Vokietijos asu, jis jautė, kad Schumacheris lenktyniavo tik dėl savęs ir niekada nebuvo „palaikantis“ komandos draugas. „Visada susiradau draugų ir visada palaikiau gerus santykius su visais savo komandos draugais“, – sakė Barrichello tinklalaidei Beyond the Grid.

Paklaustas, ar įtraukė Schumacherį į šį sąrašą, jis atsakė: „Aš taip. Bet jis niekada nepalaikė. Jis niekada nesiūlė pagalbos, todėl niekada neprašiau. Michaelis buvo kitoks, jis buvo šiek tiek naivus, kaip dirbo. Tiek kartų mes baigdavome susitikimą, o tada jie pradėdavo kitą, o ten buvo tik Michaelas. Galų gale pajutau, kad komanda yra jo. Dirbdamas Williams Racing, Barrichello kartą rėkė, kad Schumacheris „bandė jį nužudyti“ ir beveik „pasiuntė jį į dangų“ Vengrijos Grand Prix. Ginčydamas dėl vieno taško Schumacheris vos neįstūmė savo kolegos į barjerą.

2013 m., praėjus trejiems metams po pavojingo Vengrijos GP mūšio, Schumacheris patyrė smegenų traumą slidinėjimo metu ir šešiems mėnesiams buvo paguldytas į komą. Dabar jis gyvena savo namuose Šveicarijoje, toliau nuo pasaulio, nes ir toliau sveiksta.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img