2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Dana White susitiko su ministru dėl Elono Musko ir Marko Zuckerbergo kovos Koliziejuje

Privalai perskaityti

Elono Musko ir Marko Zuckerbergo kova gali vykti garsiajame Romos Koliziejuje.

UFC bosas Dana White’as teigė, kad jis vedė derybas su Italijos pareigūnais dėl naudojimosi istorine vieta.

„Twitter“ bosas Muskas ir „Meta“ vadovas Zuckerbergas dar nesusitarė dėl kovos datos. White’as aiškiai nori gabalėlio pyrago ir prognozuoja, kad kova atneš 1 milijardą dolerių pajamų.

UFC bosas pasakė: „Tai tikra, jie nori kovoti. Mes tiesiogine prasme kalbėjome apie Koliziejų tai kovai. Iš tikrųjų turėjau susitikimą su kultūros ministerija Italijoje, kad iš tikrųjų surengčiau kovą Koliziejuje. Tai būtų MMA. Zuckerbergas labai rimtai žiūri į tai. Jis yra didžiulis UFC gerbėjas, jis treniruojasi. Elonas užaugo užsiimdamas dziudo, jis yra teisėtas dziudo vaikinas. Bet pagalvokite, kokia didelė ta kova! Du turtingiausi ir galingiausi pasaulio vaikinai kovos didžiausioje visų laikų scenoje. Kas nenori matyti tos kovos? Būtent tokią kovą stebėtų tavo močiutė. Donaldas Trumpas turėtų kovoti su Vladimiru Putinu, kad kova būtų didesnė už tą.”

Tačiau jis sako, kad Muskas dar neatsakė į savo siūlomą kovos datą rugpjūčio 26 d. „Twitter“ bosas sako, kad prieš kovą jam prireiks MRT ir galimos operacijos. Muskas susiduria su akivaizdžia kaklo ir nugaros problema ir tvirtina, kad šią savaitę sužinos daugiau apie savo sužalojimą. Jei kova įvyktų, panašu, kad Muskas jau pareiškė pretenzijas dėl transliavimo teisių.

„Kova Zuckas prieš Muską bus tiesiogiai transliuojamas per X“, – tviteryje parašė jis ir pridūrė: „Visos pajamos bus skirtos labdarai veteranams“.

Atrodo, kad Zuckerbergas nebuvo sužavėtas dalimi šio plano, tačiau „Threads“ paskelbė: „Ar neturėtume naudoti patikimesnės platformos, kuri iš tikrųjų galėtų surinkti pinigų labdarai?”

spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgirio“ atakų lyderis – geriausias birželį

Rezultatyviausių šio sezono „TOPsport A lygos“ žaidėjų rikiuotėje jau kurį pirmauja Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas Liviu Antalis. Bendradarbiaujant su Profesionalių futbolininkų asociacija...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img