2023/12/05 - Antradienis
No menu items!

Jamesas Hardenas pavadino Darylą Morey „melagiu”, pareiškė, kad nebus „76ers” dalimi

Privalai perskaityti

Pirmadienio rytą paviešintame vaizdo įraše Jamesas Hardenas Filadelfijos „76ers” krepšinio operacijų prezidentą Darylą Morey pavadino „melagiu”. J. Hardenas kalbėjosi su grupe žiniasklaidos atstovų ir gerbėjų, kai buvo išvykęs į „Adidas” spaudos turą Kinijoje.

„Darylas Morey yra melagis ir aš niekada nebūsiu organizacijos, kuriai jis priklauso, dalimi, – sakė Hardenas. „Leiskite man tai pakartoti. Darylas Morey yra melagis ir aš niekada nebūsiu organizacijos, kurios dalis jis yra, dalimi”.

Hardenas paprašė „Sixers” jį iškeisti. Filadelfija ir D. Morey bandė įvykdyti šį prašymą, tačiau nerado juos tenkinančio sandorio. Los Andželo „Clippers” yra ta komanda, į kurią Hardenas norėtų būti išmainytas, tačiau derybos tarp šių dviejų komandų įvardijamos kaip „sustojusios”.

Prieš šį laisvosios agentūros laikotarpį Hardenas nusprendė pratęsti paskutinius 2 savo sutarties su „76ers” metus. Taip jis pasielgė manydamas, kad taip jam bus lengviau būti išmainytam. Praėjusią savaitę Morey ir „Sixers” pareiškė, kad baigia derybas dėl mainų, o Hardenas ketino atvykti į Filadelfijos treniruočių stovyklą.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų P. Stankevičiaus ir A. Knašo medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img