2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

V. Čeburinas: „padarėme nemažai kritinių klaidų”

Privalai perskaityti

Po nesėkmės pirmose Europos lygos atrankos rungtynėse „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo apie kritines klaidas, o saugas Paulius Golubickas reiškė apmaudą dėl neišnaudotų progų.

Dvikovoje prieš Švedijos čempionus „Hacken“ žalgiriečiai rungtynių pradžioje turėjo iniciatyvą, tačiau pirmieji įvartį pelnė varžovai. Netrukus po pertraukos jie įmušė dar kartą, vėliau pelnė trečią įvartį, o dvikovos pabaigoje pasižymėjo ir „Žalgiris“ – 1:3.

„Labai noriu padėkoti aistruoliams už gerą palaikymą. Kiekvienose rungtynėse jie mus labai gerai palaiko. Tai mums padeda. Tačiau šiandien praleidome daugiau įvarčių. Pradžia buvo įdomi, kokią ir planavome, turėjome gana gerų progų. Jei jas būtume realizavę, rungtynės galėjo susiklostyti kitaip. Tačiau vėliau padarėme nemažai kritinių klaidų. Perstatėme žaidimą siekdami sukurti daugiau progų – su daugiau atakuojančių žaidėjų. Tada praleidome trečią įvartį. Įmušėme, pajautėme kad galime įmušti šiam varžovui. Atsakomosiose rungtynėse užduotis labai pasunkėjo“, – kalbėjo V. Čeburinas.

https://youtube.com/watch?v=fXnJrAS3dh0%3Ffeature%3Doembed

„Turėjome ir galėjome įmušti pirmi, būtų visai kitokia eiga. Turėjome pusprogių, pritrūkdavo paskutinio perdavimo. Šiek tiek gaila. Praleidome įvartį, po to antrajame kėlinyje vėl po savo klaidos praleidome antrą. Kai rezultatas tapo 0:2 pametėme žaidimą, gavome trečią įvartį. Keitimai, paskutines 20 minučių buvo neblogai, šiek tiek ir lipome ant varžovų. Smagu, kad pavyko bent vieną įvartį pelnyti. Ko pritrūko? Padarėme klaidų gynyboje, neišsirinkome žmonių. Prasidėjo klaidos vienoje vietoje, po to antra, trečia. Šiek tiek susikaupimo… Antrojo kėlinio antroje dalyje teko imtis paskutinio kvėpavimo ir džiaugiuosi kad pavyko bent pelnyti įvartį. Išvykoje bus šiek tiek lengviau, reikės dviejų įvarčių, ne trijų“, – sakė P. Golubickas.

Kalbėdamas apie praleistus įvarčius V. Čeburinas neišskyrė individualių klaidų: „Laimime visi kartu ir pralaimime kartu. Kažko išskirti nesinorėtų, pralaimėjome kartu. Futbolas kolektyvinis žaidimas. Žaidžia komanda.“

Po keitimo „žalgirio“ gretose debiutavo Arvydas Novikovas, o startinėje sudėtyje po pertraukos žaidė Marko Miličkovičius. „Arvydas dar nėra pilnai pasiruošęs. Norėjome pamatyti ką jis gali aikštėje. Manau, kad jis supranta mūsų filosofiją. ir to ką mes norime iš jo pozicijos. Jis stengėsi kaip ir visi, – vertino treneris. – Marko sužaidė neblogai, bet kaip ir pas visus buvo klaidų. Pas daug ką buvo klaidų. Pagal tą planą kurį turėjome kai kas nors nebūna ten kur reikia, spaudimas pereina link vieno, kito žaidėjo ir t.t.“

Įvartį puikiu smūgiu rungtynių pabaigoje „žalgiriui“ pelnė gynėjas Nassimas Hnidas.

„Jis tai sugeba treniruotėse, turi gerą smūgį. Jis gali ir atlikti standartus, bet ten turime daug kitų žaidėjų. Varžovų vartininkas tikriausiai nesitikėjo tokio smūgio iš mūsų gynėjo, tačiau jis pramušė labai gerai“, – gyrė V. Čeburinas.

„Kiek pamenu jis prieš „Kauno Žalgirį“ pelnė panašų įvartį Marijampolėje. Po rungtynių pasakiau, gerai kad įmušei. Rezultatas įneša šiek tiek pozityvo kitoms rungtynėms“, – sakė P. Golubickas.

Du įvarčius pelnė varžovų komandoje debiutavęs puolėjas S. Hrstičius. „Laukėme iš viso varžovų puolimo pavojaus. Ruošėme planą taip, kad neleisti laisvai judėti prie baudos aikštelės. Tačiau jam pavyko“, – konstatavo V. Čeburinas.

Pasak trenerio, lyginti šių rungtynių su praėjusiomis prieš „Malmo“ būtų sudėtinga. „Dabartiniai varžovai žaidžia kitokiu stiliumi. Rasti paralelių nelabai būtų galima Tada „Malmo“ turėjo progų Tačiau nedavėme jiems įmušti.“

Žurnalistui paklausus, ar norint patekti į kitą etapą reikės stebuklo, treneris atsakė: „Stebuklus reikia daryti ir pirmose, ir antrose rungtynėse. Varžovas turi dviejų įvarčių persvarą. Stengsimės ją atkovoti.“

„Jeigu žaisim taip, kaip žaisim paskutines 20 minučių – turime šansų. Jeigu pavyktų įmušti pirmiems, būtų įdomios rungtynės, galėtume siekti pelnyti tą antrą įvartį. Kitas dalykas – pamatėme, kaip jie žaidžia. Aišku, ir jie padarys analizę. Mes padarysime analizę, kur galime išnaudoti savo šansus geriau. Nepasakyčiau, kad reikia stebuklo. Tikrai galime žaisti prieš tokią komandą. Pabaigoje parodėme, kad įmanoma“, – kalbėjo P. Golubickas.

Atsakomosios komandų rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 17 d. Švedijoje. Sekmadienį „Žalgiris“ tęs kovas vietos čempionate namuose prieš Kauno rajono „Hegelmann“.

fkzalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img