2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Jamalas Murray praleis pasaulio čempionatą, kad pasveiktų kitam sezonui

Privalai perskaityti

Jamalas Murray nusprendė nežaisti už Kanados komandą 2023 m. FIBA pasaulio čempionate. Kaip priežastį Murray nurodė būtinybę atsigauti po ilgo praėjusio sezono NBA čempionato.

„Atvykęs į treniruočių stovyklą norėjau pažiūrėti, kaip mano kūnas reaguos po ilgo ir daug jėgų pareikalavusio sezono ir ar būsiu fiziškai pajėgus rungtyniauti aukščiausiu lygiu, kurio reikalaujama Pasaulio taurėje, – sakė J. Murray.

„Pasikonsultavus su medicinos personalu ir komanda tapo aišku, kad reikia papildomai atsigauti, todėl priėmiau sunkų sprendimą nedalyvauti turnyre. Mano svajonė vis dar yra atstovauti Kanadai olimpinėse žaidynėse, ir aš palaikysiu komandą kiekviename žingsnyje, kai ji sieks šio tikslo.”

Kanada pasaulio čempionato H grupės varžybas pradės rungtynėmis su Prancūzija. Į H grupę taip pat patenka Latvija, kuri neturės NBA žvaigždės Kristapo Porzingio, ir Libanas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img