2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Į prestižinį turnyrą Hamburge prasibrovę lietuviai žais su stipriausiais pasaulio paplūdimio tinklininkais

Privalai perskaityti

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas prasibrovė į elitinį „Beach Pro Tour Elite 16“ serijos turnyrą Hamburge (Vokietija).

Lemiamame, antrajame, kvalifikacijos rate Lietuvos paplūdimio tinklininkai trečiadienį per 43 min. 2-0 (22:20, 21:18) įveikė vokiečius Philippą Husterį ir Simoną Pfretzschnerį.

Video (nuo 4:28.00): https://www.youtube.com/watch?v=1MrqyGiRv9g

Pagrindinėse varžybose, kurios startuoja ketvirtadienį, Lietuvos paplūdimio tinklininkų laukia pasaulinės žvaigždės.

A grupės starte mūsiškiai susitiks su olandais Stefanu Boermansu ir Yoricku de Grootu. Neseniai Vienoje (Austrija) vykusiame Europos čempionate mūsiškiai žaidė su Y. de Grootu, kuris rungtyniavo su kitu partneriu – Leonu Luini. Lietuviai grupėje jiems pralaimėjo tik po dramatiškos trijų setų kovos, o vėliau šie olandai tapo Europos vicečempionais.

Penktadienį lietuvių grupėje laukia dar įspūdingesni vardai. Antrąsias grupės rungtynes P. Stankevičius ir A. Knašas žais su šeštąją vietą pasaulio reitinge užimančiais, planetos pirmenybių prizininkais brazilais George Warderley‘umi ir Andre Steinu.

Paskutines grupės rungtynes lietuviai žais su ryškiausiomis pastarųjų metų pasaulio paplūdimio tinklinio žvaigždėmis – pasaulio ir olimpiniais čempionais norvegais Andersu Molu ir Christianu Sorumu.

Pagrindinėse „Elite 16“ serijos varžybose P. Stankevičius ir A. Knašas žais antrą sykį. Pirmą sykį jie į tokio lygio turnyrą pateko praėjusiais metais turnyre Paryžiuje (Prancūzija).

Bendrą turnyro Hamburge prizų fondą sudaro 300 tūkst. JAV dolerių.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img