2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Būkite pasirengę adrenalinui Gargždų trasoje

Privalai perskaityti

Jau šeštadienį, rugpjūčio 26-ąją, Gargždų autokroso trasoje susirinks tiek profesionalūs lenktynininkai, tiek sporto šakos mėgėjai, kurie galės išmėginti savo jėgas autentiškame renginyje – ketvirtajame Žemaitijos kroso taurės etape.

Ši trasa garsėja savo kokybe bei unikalia konfigūracija, kuri reikalauja vairuotojo meistriškumo. Nenuostabu, kad į Gargždus dažnai atvyksta ne tik Žemaitijos sportininkai, bet ir kiti Lietuvos lenktynininkai. Kol kas čia dalyvauti norą pareiškė 24 sportininkai.

Šis etapas yra ypatingas ne tik dėl aštuonių varžybų klasių, bet ir dėl galimybės bet kuriam norinčiajam pasitikrinti savo sugebėjimus 950 metrų ilgio trasoje. Ypatingas dėmesys skiriamas „Palūtarkų“ klasei, kurioje galima startuoti su standartiniais automobiliais, kurie atitinka „Weekend Grand Race” varžybų serijos techninius reikalavimus.

Šiuo metu gausiausiai dalyvių jau susirinkusioje „Palūtarkų“ klasėje registracija vis dar vyksta, todėl norintys išbandyti savo vairavimo įgūdžius turėtų pasiskubinti, kadangi laisvų vietų liko nedaug.

Varžybų organizatorius, ASK „Žaibas“ atstovas Pavelas Ivanovas, didžiuojasi bendruomenės entuziazmu bei dėkoja partneriams, tokiems kaip UAB „Dėmesio srautas“, UAB „Vakarų švara“, UAB „Simuva“ ir UAB „Gargždų geležinkelis“, už jų pagalbą renginio organizavime.

O kaip pagrindinė staigmena visiems lankytojams bus galimybė prisėsti šalia profesionalaus lenktynininko ir patirti neįprastą važiavimo autokroso trasoje jausmą. Įdomu? Žiūrovui įėjimas į renginį kainuos dešimt eurų.

Atėjusieji bus liudininkais ne tik aukšto lygio varžyboms, bet ir patirs didžiulį adrenaliną, kurį garantuoja autokrosas. Mes laukiame jūsų Gargžduose!

spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgirio“ atakų lyderis – geriausias birželį

Rezultatyviausių šio sezono „TOPsport A lygos“ žaidėjų rikiuotėje jau kurį pirmauja Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas Liviu Antalis. Bendradarbiaujant su Profesionalių futbolininkų asociacija...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img