2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Elonui Muskui ir Markui Zuckerbergui pasiūlyta pagalvių mūšio kova

Privalai perskaityti

Elonui Muskui ir Markui Zuckerbergui buvo pasiūlytas naujas sprendimas pagaliau patekti į ringą – pagalvių mūšis.

Pagalvių kovų čempionato generalinis direktorius Steve’as Williamsas pareiškė reikalavimą surengti labai lauktą superkovą tarp dviejų konkuruojančių milijardierių.

Williamsas mano, kad profesionalios pagalvių kovos gali būti vienintelė priemonė pritraukti technologijų titanus į ringą po to, kai Zuckerbergas neseniai paskelbė, kad „atėjo laikas judėti“ nuo siūlomos kovos, teigdamas, kad Muskas „nėra rimtas“.

„Ši Musko ir Zuckerbergo kova… tai juokinga. Matote, kad tai tikrai neįvyks, ir jie bando iš jos išsivaduoti, o tai ir turėtų būti padaryta”, – sakė Williamsas „The U.S. Sun”.

„Tačiau jie būtų galėję lengvai susimušti pagalvių mūšyje ir tai būtų buvę visiškai prasminga, niekas nebūtų sužeistas. Ir tikriausiai tiek pat žmonių žiūrėtų. Dana White’as pralaimės šią kovą ir, jei būčiau jis, galvočiau: „Žinai ką, mums reikia kažkaip įvesti šiuos vaikinus į ringą. Kaip galėčiau juos įtraukti į ringą?” Ir mes esame atsakymas. Kito atsakymo nėra.”

Williamsas mano, kad pagalvių mūšis būtų saugi kovinė sporto šaka 52 metų Muskui, kuriam gali prireikti operacijos ir kuris planuoja atlikti kaklo ir viršutinės nugaros dalies MRT. Per kiekvienas rungtynes ​​kovotojams leidžiama smogti priešininkui tik patvirtinta pagalve.

Jiems neleidžiama smogti jokia kūno dalimi, stumti ar traukti priešininko, taip pat smūgiuoti dviem rankomis virš galvos.

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img